Luxdentic to nowoczesna klinika stomatologiczna w Warszawie w dwóch lokalizacjach: na Pradze Południe oraz na Ursynowie.

Nasza klinika stomatologiczna to zespół wysoko wykwalifikowanych lekarzy oraz przyjazny personel, który zadba o Państwa kompleksową i profesjonalną opiekę stomatologiczną.

Dogodne lokalizacje na Pradze Południe i Ursynowie zapewniają naszym Pacjentom łatwość dotarcia, a bliskość lotniska na Ursynowie stanowi dogodne rozwiązanie dla Pacjentów podróżujących z innych krajów.

Nasza dewiza to piękne i zdrowe zęby bez niepotrzebnego stresu i bólu, dlatego wszystkie zabiegi wykonujemy w znieczuleniu miejscowym lub sedacji wziewnej

W naszych klinikach nowoczesna stomatologia wychodzi naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Pacjentów.

Luxdentic to sześć nowoczesnych gabinetów stomatologicznych, w których realizujemy usługi z zakresu implantologii, protetyki, ortodoncji, leczenia kanałowego, stomatologii zachowawczej, estetycznej (np. wybielanie) oraz chirurgii stomatologicznej.

Nasze gabinety są wyposażone w nowoczesne fotele z kamerami wewnątrzustnymi oraz monitorami LCD.

Zapewniamy wszystkich specjalistów na miejscu, ponieważ tylko całościowe podejście do leczenia gwarantuje przewidywalne i oczekiwane rezultaty.

W naszej pracowni RTG stawiamy na cyfrową diagnostykę, która jest podstawą wszystkich dalszych zabiegów.

Pracujemy na najnowszej generacji urządzeniach cyfrowych, zapewniających komfort i bezpieczeństwo Pacjenta podczas diagnostyki. Każdy Pacjent ma wykonywane zdjęcie pantomograficzne, które pozwala lekarzowi opracować kompleksowy plan leczenia. 

Nasze pracownie RTG  są wyposażone w tomograf stomatologiczny, pantomograf oraz aparat do radiowizjografii (do zdjęć zębowych).

Zapewnia to komfort wykonania natychmiastowej i kompleksowej diagnostyki RTG na miejscu w klinice, podczas jednej wizyty.

Kliknij tutaj i obejrzyj klinikę od środka

Unikalne rozwiązania dla naszych Pacjentów

Implanty

Aparat Invisalign®

Korony, protezy, mosty

Stomatologia dziecięca

Diagnostyka RTG

Leczenie ICON

Sedacja wziewna

Wybielanie zębów

Zapisz się na konsultację

Znajdź nas w 2 lokalizacjach w Warszawie