Zespół

Zespół lekarzy Luxdentic to kilkunastu doświadczonych specjalistów, reprezentujących wszystkie dziedziny stomatologii, którzy gwarantują najwyższą jakość przeprowadzanych zabiegów. Przynależność do elitarnych towarzystw naukowych w Polsce i Europie pozwala im na naukową wymianę doświadczeń i stałe rozwijanie umiejętności oraz szkolenie nowych pracowników. Z uśmiechem zadbają o Twój uśmiech:)

Nasi specjaliści

lek. stom. Dariusz Ćwik

protetyk, endodonta, Kierownik Medyczny

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Od momentu ukończenia studiów stale poszerza swoją wiedzę, biorąc czynny udział w licznych szkoleniach i konferencjach stomatologicznych rozwijających przede wszystkim umiejętności praktyczne. Szczególnie interesuje się nowoczesnym leczeniem protetycznym oraz endodoncją (leczenie kanałowe). W Luxdentic zajmuje się protetyką stałą (korony, mosty protetyczne, licówki, wkłady koronowo -korzeniowe lane i z włókien szklanych), ruchomą (protezy szkieletowe i osiadające), implantoprotetyką (korony i protezy na implantach), jak również leczeniem bruksizmu (zgrzytanie zębami). Swoim Pacjentom zapewnia najwyższą jakość usług oraz indywidualne podejście. Prywatnie wielbiciel aktywnego wypoczynku, w tym piłki nożnej. Wolny czas spędza podróżując po ciekawych zakątkach Polski i świata.


lek. stom. Małgorzata Urbanowicz

endodonta

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Specjalizuje się w endodoncji i stomatologii zachowawczej. W Luxdentic zajmuje się endodoncją mikroskopową. Przeprowadza zabiegi powtórnego leczenia kanałowego, udrażniania zobliterowanych kanałów, usuwania złamanych narzędzi oraz zamykania perforacji. W swojej pracy posługuje się mikroskopem, endometrem, narzędziami rotacyjnymi i ciekłą gutaperką, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie przy wykorzystaniu najnowszej wiedzy naukowej. Jej atutem jest precyzja przy wykonywaniu zabiegów. Stale poszerza swoją wiedzę i kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach w kraju i za granicą.


lek.stom. Jakub Zwoliński

chirurg, specjalizacja II stopnia; implantolog

lek.stom. Walentyna Kosobutska

protetyk, periodontolog

lek. stom. Piotr Majewski

endodonta

Sesja_220

lek. stom. Łukasz Głuszek

ortodonta

Absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu. Członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego, uczestnik licznych kursów z zakresu ortodoncji w kraju i na świecie, autor publikacji w czasopismach specjalistycznych (m. in. Ortodoncja w Praktyce). Obecnie w trakcie prestiżowego międzynarodowego programu specjalizacyjnego z ortodoncji (Master of Science in Orthodontics) na Uniwersytecie w Krems, w Austrii. W Centrum Stomatologii Luxdentic zajmuje się kompleksowym leczeniem ortodontycznym pacjentów dorosłych i dzieci, wykorzystując w swojej pracy najnowsze techniki leczenia. Pan Doktor z największą starannością i oddaniem dba o uśmiechy naszych pacjentów, czyniąc wymagające leczenie ortodontyczne satysfakcjonującym i przyjemnym dla obu stron.


Sesja_254

lek. stom. Monika Czekaj

lekarz zachowawca

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, na kierunku lekarsko-dentystycznym. Od początku swojej kariery związana z kliniką Luxdentic. Zajmuje się stomatologią zachowawczą, estetyczną oraz profilaktyką. Uczestniczy w licznych kursach i konferencjach naukowych stale poszerzając swoje kwalifikacje.  Przyjmuje również pacjentów anglojęzycznych.


PST1880

lek. stom. Tomasz Moszyński

lekarz zachowawca

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie na Wydziale Lekarskim z Oddziałem Stomatologicznym . Zajmuje się leczeniem zachowawczym dorosłych i dzieci, stomatologią estetyczną oraz zabiegami z zakresu
profesjonalnej profilaktyki przeciwpróchnicowej. Sukcesywnie poszerza swoją wiedzę i kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach oraz konferencjach naukowych. Przyjmuje również pacjentów
anglojęzycznych.


PST1880

lek. stom. Aleksandra Bąk

lekarz zachowawca

PST1880

lek. stom. Marta Kwaśniewska

lekarz zachowawca

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od wczesnych lat szkolnych ukierunkowana na medycynę. Wybór dziedziny stomatologii nie był przypadkowy, bo dla niej „uśmiech ma znaczenie”! Priorytetem w jej pracy jest zdrowy uśmiech i zadowolenie pacjenta. Wartości i zasady, które urzeczywistnia w codziennej pracy z pacjentem bez wątpienia przekładają się na efekty leczenia. W Klinice Luxdentic zajmuje się leczeniem zachowawczym dorosłych i dzieci. Z determinacją i uporem stawia na kompleksowe leczenie, oparte o właściwy proces diagnostyczny oraz optymalny plan leczenia. Osiąga to na drodze przemyślanych procedur leczniczych, a stosunek kosztów do osiągniętych efektów, zawsze zadowala obie strony. Jej motto: „Ze zdrowym uśmiechem każdemu jest do twarzy”.


Joanna Cepnik

higienistka, asystentka stomatologiczna

Sesja_348

Aneta Knap

asystentka stomatologiczna

Sesja_290

Agnieszka Stolarczyk

asystentka stomatologiczna

PST1880

Edyta Oleksiak

asystentka stomatologiczna

 

Sesja_317

Julia Salach

recepcjonistka

PST1880

Agata Czermińska

recepcjonistka