Zespół

Zespół lekarzy Luxdentic to kilkunastu doświadczonych specjalistów, reprezentujących wszystkie dziedziny stomatologii, którzy gwarantują najwyższą jakość przeprowadzanych zabiegów. Przynależność do elitarnych towarzystw naukowych w Polsce i Europie pozwala im na naukową wymianę doświadczeń i stałe rozwijanie umiejętności oraz szkolenie nowych pracowników. Z uśmiechem zadbają o Twój uśmiech:)

Nasi specjaliści

lek. stom. Dariusz Ćwik

protetyk, endodonta, Kierownik Medyczny

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Od momentu ukończenia studiów stale poszerza swoją wiedzę, biorąc czynny udział w licznych szkoleniach i konferencjach stomatologicznych rozwijających przede wszystkim umiejętności praktyczne. Szczególnie interesuje się nowoczesnym leczeniem protetycznym oraz endodoncją (leczenie kanałowe). W Luxdentic zajmuje się protetyką stałą (korony, mosty protetyczne, licówki, wkłady koronowo -korzeniowe lane i z włókien szklanych), ruchomą (protezy szkieletowe i osiadające), implantoprotetyką (korony i protezy na implantach), jak również leczeniem bruksizmu (zgrzytanie zębami). Swoim Pacjentom zapewnia najwyższą jakość usług oraz indywidualne podejście. Prywatnie wielbiciel aktywnego wypoczynku, w tym piłki nożnej. Wolny czas spędza podróżując po ciekawych zakątkach Polski i świata.


lek. stom. Małgorzata Urbanowicz

endodonta

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Specjalizuje się w endodoncji i stomatologii zachowawczej. W Luxdentic zajmuje się endodoncją mikroskopową. Przeprowadza zabiegi powtórnego leczenia kanałowego, udrażniania zobliterowanych kanałów, usuwania złamanych narzędzi oraz zamykania perforacji. W swojej pracy posługuje się mikroskopem, endometrem, narzędziami rotacyjnymi i ciekłą gutaperką, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie przy wykorzystaniu najnowszej wiedzy naukowej. Jej atutem jest precyzja przy wykonywaniu zabiegów. Stale poszerza swoją wiedzę i kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach w kraju i za granicą.


lek. stom. Bernard Zadrożny

implantolog, periodontolog, chirurg stomatolog

Ukończył studia na Akademii Medycznej w Warszawie. Od 1999 roku zajmuje sie czynnie implantologią stomatologiczną. Jest członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej. W 2009 roku uzyskał tytuł implantologa na Uniwersytecie we Frankfurcie. Uczestniczył w wielu konferencjach, kursach w Polsce i za granica m.in. w Szwecji, Niemczech i Stanach Zjednoczonych. W 2012 ukończył studia masterskie o profilu implantologicznym na Uniwersytecie we Frankfurcie. Posiada doświadczenie kliniczne w wielu systemach implantologicznych. Jego główne zainteresowania w pracy związane są z tematyką zaawansowanej chirurgii implantologicznej, technik augmentacyjnych oraz różnych sposobów rehabilitacji protetycznej pacjenta.


50fcff9c413e6bae5060bc733924157b_large

lek.stom. Bartosz Pawłowski

chirurg, w trakcie specjalizacja z chirurgii stomatologicznej

lek. stom. Michał Witecki

protetyk

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego z 2009 roku. Kontynuuje rodzinną tradycję lekarską. Uczestnik licznych kongresów i konferencji stomatologicznych, co pozwala mu na nieustanne poszerzanie kompetencji i zdobywanie nowych umiejętności. W swojej pracy zawodowej zajmuje się protetyką, chirurgią, implantologią. Główny nacisk kładzie na funkcjonalność i estetykę. Bardzo dba o to, żeby jego metamorfozy w 100% zadowalały każdego Pacjenta i bezproblemowo służyły długie lata.


PST1880

lek.stom. Mariusz Skobodziński

chirurg, implantolog

lek. stom. Piotr Majewski

endodonta

Sesja_220

lek. stom. Łukasz Głuszek

ortodonta

Absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu. Członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego, uczestnik licznych kursów z zakresu ortodoncji w kraju i na świecie, autor publikacji w czasopismach specjalistycznych (m. in. Ortodoncja w Praktyce). Obecnie w trakcie prestiżowego międzynarodowego programu specjalizacyjnego z ortodoncji (Master of Science in Orthodontics) na Uniwersytecie w Krems, w Austrii. W Centrum Stomatologii Luxdentic zajmuje się kompleksowym leczeniem ortodontycznym pacjentów dorosłych i dzieci, wykorzystując w swojej pracy najnowsze techniki leczenia. Pan Doktor z największą starannością i oddaniem dba o uśmiechy naszych pacjentów, czyniąc wymagające leczenie ortodontyczne satysfakcjonującym i przyjemnym dla obu stron.


Sesja_254

lek. stom. Monika Czekaj

lekarz zachowawca

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, na kierunku lekarsko-dentystycznym. Od początku swojej kariery związana z kliniką Luxdentic. Zajmuje się stomatologią zachowawczą, estetyczną oraz profilaktyką. Uczestniczy w licznych kursach i konferencjach naukowych stale poszerzając swoje kwalifikacje.  Przyjmuje również pacjentów anglojęzycznych.


lek. stom. Martyna Cop

lekarz zachowawca

lek. stom. Marta Kwaśniewska

lekarz zachowawca

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od wczesnych lat szkolnych ukierunkowana na medycynę. Wybór dziedziny stomatologii nie był przypadkowy, bo dla niej „uśmiech ma znaczenie”! Priorytetem w jej pracy jest zdrowy uśmiech i zadowolenie pacjenta. Wartości i zasady, które urzeczywistnia w codziennej pracy z pacjentem bez wątpienia przekładają się na efekty leczenia. W Klinice Luxdentic zajmuje się leczeniem zachowawczym dorosłych i dzieci. Z determinacją i uporem stawia na kompleksowe leczenie, oparte o właściwy proces diagnostyczny oraz optymalny plan leczenia. Osiąga to na drodze przemyślanych procedur leczniczych, a stosunek kosztów do osiągniętych efektów, zawsze zadowala obie strony. Jej motto: „Ze zdrowym uśmiechem każdemu jest do twarzy”.


PST1880

lek. stom. Paulina Szwejkowska

lekarz zachowawca

PST1880

lek. stom. Natalia Kopacz

lekarz zachowawca

PST1880

lek. stom. Magdalena Kerner

lekarz zachowawca

PST1880

lek. stom. Dominika Staszewska

lekarz zachowawca

Sesja_348

Aneta Knap

asystentka stomatologiczna

PST1880

Sylwia Sabak

asystentka stomatologiczna, higienistka

PST1880

Julia Molska

asystentka stomatologiczna

PST1880

Paulina Witkowska

asystentka stomatologiczna

Sesja_317

Julia Salach

recepcjonistka

PST1880

Małgorzata Oniszko

recepcjonistka

PST1880

Marta Malec

recepcjonistka

PST1880

Angelika Stelmach

recepcjonistka

PST1880

Joanna Budnicka

recepcjonistka