Zespół Luxdentic to kilkunastu doświadczonych specjalistów, reprezentujących wszystkie dziedziny nowoczesnej stomatologii, którzy gwarantują doświadczenie i najwyższą jakość przeprowadzanych zabiegów. Są wśród nas specjaliści od zaawansowanej implantologii, protetyki i protetyki na implantach, endodoncji i ortodoncji, po stomatologię dziecięcą, chirurgię stomatologiczną oraz stomatologię zachowawczą, a także profesjonalne asystentki stomatologiczne, higienistki oraz rejestratorki medyczne.

Dariusz Ćwik, protetyka warszawa, dobry protetyk

Lek. stom. Dariusz Ćwik
Kierownik Medyczny Luxdentic
Ekspert w zakresie: protetyka, implantoprotetyka, endodoncja

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Stale poszerza swoją wiedzę, biorąc czynny udział w licznych szkoleniach i konferencjach stomatologicznych rozwijających przede wszystkim umiejętności praktyczne. Szczególnie interesuje się nowoczesnym leczeniem protetycznym oraz endodoncją (leczenie kanałowe). W Luxdentic zajmuje się protetyką stałą (korony, mosty protetyczne, licówki, wkłady koronowo-korzeniowe lane i z włókien szklanych), ruchomą (protezy szkieletowe i osiadające), implantoprotetyką (korony i protezy na implantach), jak również leczeniem bruksizmu (zgrzytanie zębami). Swoim Pacjentom zapewnia najwyższą jakość usług oraz indywidualne podejście. Prywatnie wielbiciel aktywnego wypoczynku, w tym piłki nożnej. Wolny czas spędza podróżując po ciekawych zakątkach Polski i świata.

Łukasz Głuszek, dobry ortodonta warszawa, ortodoncja

Lek. stom. Łukasz Głuszek
Ekspert w zakresie: ortodoncja, invisalign

Absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu. Członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego, uczestnik licznych kursów z zakresu ortodoncji w kraju i na świecie, autor publikacji w czasopismach specjalistycznych (m. in. Ortodoncja w Praktyce). Obecnie w trakcie prestiżowego międzynarodowego programu specjalizacyjnego z ortodoncji (Master of Science in Orthodontics) na Uniwersytecie w Krems, w Austrii. W Luxdentic zajmuje się kompleksowym leczeniem ortodontycznym Pacjentów dorosłych i dzieci, wykorzystując w swojej pracy najnowsze techniki leczenia. Pan Doktor z największą starannością i oddaniem dba o uśmiechy naszych Pacjentów, czyniąc wymagające leczenie ortodontyczne satysfakcjonującym i przyjemnym dla obu stron.

Bernard Zadrożny, dobry implantolog warszawa, implanty warszawa

Lek. stom. Bernard Zadrożny
Ekspert w zakresie: implantologia, periodontologia, chirurgia, implantoprotetyka

Ukończył studia na Akademii Medycznej w Warszawie. Od 1999 roku czynnie zajmuje się implantologią stomatologiczną. Jest członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej. W 2009 roku uzyskał tytuł implantologa na Uniwersytecie we Frankfurcie. Uczestniczył w wielu konferencjach i kursach w Polsce i za granica m.in. w Szwecji, Niemczech i Stanach Zjednoczonych. W 2012 ukończył studia masterskie o profilu implantologicznym na Uniwersytecie we Frankfurcie. Posiada doświadczenie kliniczne w wielu systemach implantologicznych. Jego główne zainteresowania zawodowe związane są z tematyką zaawansowanej chirurgii implantologicznej, technik augmentacyjnych oraz różnych sposobów rehabilitacji protetycznej Pacjenta.

Piotr Majewski, endodonta warszawa, endodoncja warszawa, dobry endodonta warszawa, leczenie kanałowe pod mikroskopem warszawa

Lek. stom. Piotr Majewski
Ekspert w zakresie: endodoncja mikroskopowa

Dyplom lekarza dentysty uzyskał w roku 2000, stając się absolwentem Akademii Medycznej w Białymstoku. Od tamtej pory regularnie uczestniczył w wielu szkoleniach dotyczących leczenia kanałowego, które w połączeniu z wieloletnią praktyką pozwoliły mu osiągnąć w tej dziedzinie pełen profesjonalizm. Posiada wieloletnie doświadczenie z zakresu endodoncji, zajmuje się mikroskopowym leczeniem skomplikowanych przypadków endodontycznych, w tym m.in. powtórnym leczeniem kanałowym, usuwaniem złamanych narzędzi z kanałów, czy opracowywaniem dodatkowych kanałów.

Lek. stom. Justyna Felcyn
Ekspert w zakresie: stomatologia zachowawcza, dziecięca, estetyczna, endodoncja mikroskopowa

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.  Regularnie uczestniczy w kursach i szkoleniach, doskonaląc swoje umiejętności, w szczególności w zakresie endodoncji, endo-protetyki, pracy w mikroskopie oraz wypełniania kanałów na zimno i ciepło. Zajmuje się leczeniem zachowawczym dorosłych i dzieci, ma świetnie podejście małych Pacjentów, którzy bardzo lubią Panią Doktor. Interesuje się także  profilaktyką, stomatologią estetyczną, w szczególności odbudową za pomocą Enamelu oraz preparatu ICON. Przyjmuje pacjentów anglojęzycznych.

martyna cop-sygula, zachowawca

Lek. stom. Martyna Cop-Syguła
Ekspert w zakresie: stomatologia zachowawcza, dziecięca, estetyczna

Ukończyła Śląski Uniwersytet Medyczny w 2014, już w trakcie studiów była aktywna działając w Studenckich Kołach Naukowych przy Katedrze Dysfunkcji Narządu Żucia i Ortodoncji. W 2013 odbyła praktyki zagraniczne na Uniwersytecie Semmelweisa w Budapeszcie. W tracie stażu podyplomowego uczestniczyła w wolontariacie w Nepalu, gdzie udzielała doraźnej pomocy stomatologicznej lokalnej ludności oraz szerzyła wiedzę z zakresu profilaktyki i higieny jamy ustnej w szkołach publicznych. Na co dzień zajmuje się stomatologią zachowawczą dzieci i dorosłych, stomatologia estetyczną, wybielaniem, wykonuje podstawowe zabiegi w zakresie chirurgii stomatologicznej i protetyki. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach branżowych. Zawsze uśmiechnięta, empatyczna, dba o miłą i bezstresową atmosferę w trakcie wizyty.

Lek. stom. Magdalena Kerner
Ekspert w zakresie: stomatologia zachowawcza, estetyczna, dziecięca

Ukończyła studia na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie, a następnie odbyła staż podyplomowy w Centralnej Wojskowej Przychodni Lekarskiej CePeLek w Warszawie. Już w trakcie trwania studiów interesowała się światowymi trendami w odbudowie estetycznej zębów przednich.  W trakcie studiów członkini Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach, kursach i konferencjach dotyczących głównie stoamtologii zachowawczej i estetycznej.

Lek. stom. Paulina Szwejkowska
Ekspert w zakresie: stomatologia zachowawcza, dziecięca, estetyczna

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Stale rozwija swoją wiedzę i umiejętności poprzez uczestnictwo w wielu kursach i szkoleniach, m.in. z zakresu stomatologii estetycznej, leczenia w sedacji wziewnej oraz endodoncji. W Luxdentic na co dzień zajmuje się stomatologią zachowawczą u dorosłych oraz dzieci, stomatologią estetyczną oraz chirurgią. Pani doktor leczy małych i dorosłych Pacjentów z użyciem podtlenku azotu, czyli w sedacji wziewnej. Zawsze uśmiechnięta, wprowadza miłą i bezstresową atmosferę podczas wizyty.

Lek. stom. Michał Korba
Ekspert w zakresie: chirurgia stomatologiczna

Absolwent Łódzkiego Uniwersytetu Medycznego. Po studiach rozpoczął specjalizację z chirurgii stomatologicznej w Klinicznym Oddziale Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej w Samodzielnym Publicznym Centralnym Szpitalu Klinicznym Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. W trakcie doktoratu. Zajmuje się w chirurgią stomatologiczną, gwarantując pacjentom najwyższą jakość usług.