Zadbaj o piękne i równe zęby!

aparat ortodontyczny, ortodonta warszawa

Aparat ortodontyczny to symbol świadomego inwestowania w zdrowie i atrakcyjny wygląd. Prawidłowy zgryz to nie tylko kwestia estetyki, ale przede wszystkim zdrowia. Krzywe zęby mogą powodować takie dolegliwości jak: bóle głowy, bóle szczęki oraz karku. Zaś stłoczone zęby trudniej się czyści, przez co są bardziej podatne na próchnicę. No i nie wyglądają estetycznie.

Właściwie dobrana metoda leczenia wad zgryzu, odpowiednio dobrany do wady aparat ortodontyczny to kluczowe czynniki powodzenia w leczeniu.

Marzysz o pięknym uśmiechu i prostych zębach? Zapraszamy na konsultacje ortodontyczne do naszych gabinetów Luxdentic w Warszawie na Pradze Południe i na Ursynowie! Mamy wieloletnie doświadczenie w leczeniu ortodontycznym dorosłych, dzieci oraz młodzieży.

Oferujemy szeroki wybór aparatów ortodontycznych stałych i ruchomych, wśród nich niewidzialny aparat Invisalign, aparaty Damon, klasyczne metalowe, porcelanowe, kryształowe i wiele innych.

Skontaktuj się z nami i umów się na pierwszą wizytę u naszego ortodonty. Zadzwoń pod nr telefonu +48 530 330 530 lub wyślij do nas e-mail: recepcja@luxdentic.pl

Aktualna oferta aparatów ortodontycznych https://www.luxdentic.pl/uslugi/ortodonta/