Proste zęby z aparatem INVISALIGN ®

Aparat ortodontyczny, który możesz swobodnie zdejmować i zakładać, kiedy tego potrzebujesz? Silikonowe nakładki, które wykonują tą samą pracę co tradycyjny aparat, ale ich nie widać?

Pacjenci bardzo cenią sobie fakt, że mogą zdejmować swoje nakładki do jedzenia, picia i okazjonalnych wydarzeń specjalnych czy biznesowych. Lubią to, że mogą zdjąć nakładki do szczotkowania zębów i czyszczenia nicią dentystyczną, dzięki czemu łatwiej utrzymać zęby w doskonałym stanie przez cały okres leczenia. Aparat INVISALIGN®, to także:

 krótszy czas leczenia niż tradycyjnym aparatem
 wizyty kontrolne, za które nie płacisz
 niewidoczne nakładki, zamiast metalowych zamków
 leczenie bez wyrzeczeń, np. dotyczących Twojej diety

Umów się na konsultację ortodontyczną do dn.30.11.2019 r, a otrzymasz od nas 200 zł na pełną diagnostykę RTG niezbędną do rozpoczecia leczenia ortodontycznego (zdjęcie pantomograficzne i cefalometryczne*).

Więcej informacji o rodzajach aparatów Invisalign oraz o przebiegu leczenia znajdziesz tutaj>>

* Dla wszystkich Pacjentów, którzy rozpoczną leczenie ortodontyczne do 3o listopada 2019 r. Zdjęcie pantomograficzne jest wykonywane na potrzeby leczenia Pacjenta i pozostaje do wewnętrznej dyspozycji Luxdentic. W chwili pobrania zdjęcia do wykorzystania poza kliniką, Pacjent jest zobowiązany uiścić opłatę wg obowiązującego cennika. Oferta nie łączy się z innymi promocjami Luxdentic.