Opiekun Pacjenta - Luxdentic Praga Płd. i Ursynów

Opiekun Pacjenta

Opiekun Pacjenta Stomatologicznego w Luxdentic to osoba, która towarzyszy Pacjentowi przez cały proces leczenia stomatologicznego, od pierwszej konsultacji do zakończenia leczenia.

Opiekun Pacjenta i jego rola w Luxdentic. Pragniemy, aby nasi Pacjenci czuli się pewnie i bezpiecznie, a decyzje dotyczące swojego zdrowia podejmowali w pełni świadomie. Rozumiemy, jak istotne jest zrozumienie przez Pacjenta proponowanego mu planu leczenia, przewidywanego czasu oraz kosztów leczenia. Dlatego właśnie w Luxdentic stawiamy na indywidualny kontakt z Pacjentem na każdym etapie leczenia.

Wielu z naszych Pacjentów przed podjęciem decyzji o leczeniu, a także już w jego trakcie potrzebuje naszego wsparcia. Dlatego oddaliśmy do Waszej dyspozycji Opiekuna Pacjenta Stomatologicznego, który na każdym etapie leczenia zadba, abyście mieli pełną informację dotyczącą planowanych zabiegów oraz ich finansowania. Nasze doświadczenia potwierdzają, że bezpośredni i stały kontakt Opiekuna Pacjenta z Pacjentami znacznie ułatwia Wam leczenie w naszej klinice.

opiekun pacjenta luxdentic warszawa

Opiekun Pacjenta rozwiewa wszelkie Wasze wątpliwości i służy dobrą radą na każdym etapie leczenia. Kontaktujesz się z nim telefonicznie lub mailowo, dzięki czemu w każdej chwili otrzymujesz rzetelną odpowiedź dotyczącą Twojego zabiegu.

opiekun pacjenta

JAK TO DZIAŁA


Już po Twojej pierwszej wizycie w gabinecie stomatologicznym (konsultacja z planem leczenia) możesz swobodnie skontaktować się z naszym Opiekunem Pacjenta, który wytłumaczy dokładnie plan leczenia i przedstawi proponowane warianty oraz kompleksowy kosztorys.

Możecie także umówić takie spotkanie na miejscu w klinice – podczas takiego indywidualnego spotkania Opiekun Pacjenta odpowie na wszystkie nurtujące Cię pytania, poradzi i szczegółowo omówi każdy etap planowanego leczenia stomatologicznego. Po zakończeniu rozmowy pozostajecie w kontakcie telefonicznym lub mailowym – w razie jakichkolwiek dalszych pytań czy wątpliwości.

Opiekun Pacjenta kontaktuje się z Tobą przed kolejnymi wizytami w naszej klinice, udziela niezbędnych informacji, potwierdza terminy Twoich kolejnych wizyt. Jest także odpowiedzialny za organizację procesu leczenia i przepływ informacji pomiędzy Tobą a lekarzem prowadzącym oraz innymi lekarzami, włączonymi do Twojego planu leczenia.

JAKIE SĄ KORZYŚCI


Dzięki Opiekunowi Pacjenta cały proces leczenia jest nie tylko komfortowy, ale także w pełni zrozumiały. W ten sposób ewentualne obawy są neutralizowane, co powoduje, że Pacjent przechodzi cały proces leczenia stomatologicznego ze spokojem i satysfakcją.

Mamy świadomość, że ze względu na fachową terminologię, której czasami używają lekarze dentyści, Pacjent może odczuwać niepewność. W takiej sytuacji niezwykle istotna jest pomoc Opiekuna Pacjenta. To właśnie on w sposób przejrzysty i zrozumiały wyjaśni każdy element związany z planowanym leczeniem stomatologicznym.

Opiekun Pacjenta stanowi dla Pacjenta także wsparcie emocjonalne. Na każdym etapie leczenia Pacjent ma możliwość skonsultowania z nim swoich wątpliwości wynikających ze złożoności procesu leczenia protetycznego, implantologicznego czy chirurgicznego, dzięki czemu upewnia się, że wszystkie te zabiegi przyniosą oczekiwane efekty.

opiekun pacjenta

JAK SKONTATOWAĆ SIĘ Z OPIEKUNEM PACJENTA


W Luxdentic do każdego Pacjentam podchodzimy indywidualnie. Dzięki wprowadzeniu funkcji Opiekuna Pacjenta gwarantujemy, że czas spędzony w naszej klinice będzie komfortowy i satysfakcjonujący, a kontakt z dedykowanym Opiekun Pacjenta podniesie skuteczność i komfort przeprowadzanych zabiegów. Aby skontaktować się z naszym Opiekunem Pacjenta, zadzwoń pod nr +48 530 494 111 lub wyślij maila na adres: opiekun.pacjenta@luxdentic.pl