Nasz zespół I Stomatologia Warszawa I Dentysta Praga Płd.i Ursynów

Our team

Our team consists of experienced specialists representing all fields of modern dentistry. They are people with passion and commitment, for whom working with a Patient is a pleasure and the fulfillment of a professional mission.

Dentists at Luxdentic guarantee the highest quality of dental treatment. Among us there are specialists in advanced implantology, digital prosthetics and implant-prosthetics, endodontics and orthodontics, pediatric dentistry, dental surgery and conservative dentistry.

Our team also includes professional dental assistants, certified dental hygienists and medical registrars who always care about your well-being.

ortodonta warszawa

Dr Łukasz Głuszek
Orthodontist, Invisalign

He obtained the title of Master of Science in Orthodontics in 2018 at the University of Donau-Universität Krems, Austria – a prestigious international specialization program in orthodontics. A graduate of the Medical Academy in Wrocław. Member of the Polish Orthodontic Society, participant of numerous courses in the field of orthodontics in Poland and abroad. Author of publications in specialist magazines (including Practical Orthodontics). At Luxdentic, he deals with comprehensive orthodontic treatment of adults and children, using the latest treatment techniques. Dr Głuszek takes care of the smiles of our Patients with the greatest dedication, making demanding orthodontic treatment satisfying and pleasant for both parties.

implanty warszawa, implanty zebowe, dental implants warsaw, implantology warsaw

Lekarz stomatolog Bernard Zadrożny
Ekspert w zakresie: implantologia, chirurgia, implantoprotetyka

Ukończył studia na Akademii Medycznej w Warszawie. Od 1999 roku czynnie zajmuje się implantologią stomatologiczną. Jest członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej. W 2009 roku uzyskał tytuł implantologa na Uniwersytecie we Frankfurcie. Uczestniczył w wielu konferencjach i kursach w Polsce i za granica m.in. w Szwecji, Niemczech i Stanach Zjednoczonych. W 2012 ukończył studia masterskie o profilu implantologicznym na Uniwersytecie we Frankfurcie. Posiada doświadczenie kliniczne w wielu systemach implantologicznych. Jego główne zainteresowania zawodowe związane są z tematyką zaawansowanej chirurgii implantologicznej, technik augmentacyjnych oraz różnych sposobów rehabilitacji protetycznej Pacjenta.

Lekarz stomatolog Justyna Felcyn
Ekspert w zakresie: endodoncja mikroskopowa, stomatologia dziecięca, stomatologia estetyczna

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.  Regularnie uczestniczy w kursach i szkoleniach, doskonaląc swoje umiejętności, w szczególności w zakresie endodoncji, endo-protetyki, pracy w mikroskopie oraz wypełniania kanałów na zimno i ciepło. Zajmuje się leczeniem zachowawczym dorosłych i dzieci, ma świetnie podejście małych Pacjentów, którzy bardzo lubią Panią Doktor. Interesuje się także stomatologią estetyczną, w szczególności odbudową za pomocą Enamelu oraz preparatu ICON. Przyjmuje pacjentów anglojęzycznych.

Piotr Majewski, endodonta warszawa, endodoncja warszawa, dobry endodonta warszawa, leczenie kanałowe pod mikroskopem warszawa

Lekarz stomatolog Piotr Majewski
Ekspert w zakresie: endodoncja mikroskopowa

Dyplom lekarza dentysty uzyskał w roku 2000, stając się absolwentem Akademii Medycznej w Białymstoku. Od tamtej pory regularnie uczestniczył w wielu szkoleniach dotyczących leczenia kanałowego, które w połączeniu z wieloletnią praktyką pozwoliły mu osiągnąć w tej dziedzinie pełen profesjonalizm. Posiada wieloletnie doświadczenie z zakresu endodoncji, zajmuje się mikroskopowym leczeniem skomplikowanych przypadków endodontycznych, w tym m.in. powtórnym leczeniem kanałowym, usuwaniem złamanych narzędzi z kanałów, czy opracowywaniem dodatkowych kanałów.

dentysta warszawa, stomatologia warszawa

Lekarz stomatolog Piotr Stępień
Ekspert w zakresie: implantologia, periodontologia, chirurgia, implantoprotetyka

Ukończył studia na wydziale Stomatologii Lubelskiego Uniwersytetu Medycznego. W trakcie studiów odbywał praktyki m. in. w Niemczech na Uniwersytecie Goethego w Berlinie. W roku 2010 uzyskał tytuł specjalisty chirurgii stomatologicznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Stale uczestniczy w krajowych i zagranicznych szkoleniach, by rozwijać swoje umiejętności w dziedzinie chirurgii i implantologii. Uczestniczył w szkoleniach zorganizowanych m. in. w USA, Izraelu oraz Niemczech. W 2015 ukończył 2 letnie szkolenie -Curriculum Implantologiczne w Instytucie Goethego we Frankfurcie (Międzynarodowy certyfikat umiejętności implantologicznych).

Magdalena Kerner, dentysta warszawa, stomatolog warszawa

Lekarz stomatolog Magdalena Kerner
Ekspert w zakresie: stomatologia zachowawcza, estetyczna, dziecięca

Ukończyła studia na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie, a następnie odbyła staż podyplomowy w Centralnej Wojskowej Przychodni Lekarskiej CePeLek w Warszawie. Już w trakcie trwania studiów interesowała się światowymi trendami w odbudowie estetycznej zębów przednich.  W trakcie studiów członkini Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach, kursach i konferencjach dotyczących głównie stoamtologii zachowawczej i estetycznej. W Luxdentic zajmuje się głównie stomatologią zachowawczą i estetyczną, w szczególności z użyciem Enamelu oraz preparatu ICON.

Adrianna Woźniak stomatolog

Lekarz stomatolog Adrianna Woźniak

Ekspert w zakresie: chirurgia stomatologiczna, periodontologia

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od trzeciego roku studiów szczególnie interesowała się chirurgią stomatologiczną. Staż podyplomowy realizowała w Uniwersyteckim Centrum Stomatologii WUM, uczestnicząc dodatkowo w wolontariacie w Zakładzie Chirurgii Stomatologicznej. Na codzień w Luxdentic wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej: ekstrakcje zębów zatrzymanych, resekcje wierzchołków korzeni, wyłuszczanie torbieli, plastykę wyrostka zębodołowego. Podczas przyjmowania Pacjentów zawsze uśmiechnięta i spokojna, fachowa i opanowana. Celem zawodowym jest dla niej dalszy rozwój w dziedzinie chirurgii stomatologicznej, w szczególności w zakresie implantologii. Ma także w planach specjalizację.

Lekarz stomatolog Patryk Wowk
Ekspert w zakresie: stomatologia zachowawcza, estetyczna

Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego na wydziale lekarskim. Wielki pasjonat stomatologii estetycznej, niebywale cierpliwy i oddany swoim Pacjentom. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach, kursach i konferencjach. W Luxdentic zajmuje się głównie stomatologią zachowawczą i estetyczną, w szczególności wysoko estetyczną odbudową zębów, czyli tzw. bondigiem oraz zbiegami z użyciem Enamelu oraz preparatu ICON. Niebywale dokładny, cierpliwy i zawsze uśmiechnięty, dba o miłą i bezstresową atmosferę podczas każdej wizyty. Stomatologia jest jego pasją zawodową. Przyjmuje Pacjentów także w języku angielskim.

Lekarz stomatolog Maciej Kopiński
Ekspert w zakresie: protetyka cyfrowa, stomatologia estetyczna, chirurgia stomatologiczna

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Uczestnik wymiany w ramach programu Erasmus na Uniwersytecie La Sapienza w Rzymie. Podczas studiów był aktywnym członkiem koła przy Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej, zdobywając I nagrodę w Kategorii Dentistry na konferencji BIMC. W okresie studiów – Prezes Białostockiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii.  Jest zwolennikiem kompleksowego podejścia w leczeniu stomatologicznym. Planując leczenie swoich Pacjentów łączy rozległą wiedzę z różnych dyscyplin stomatologicznych. Protetyka stomatologiczna to jego pasja, zaś usuwanie zębów to jego hobby. Umiejętnie łączy funkcje i estetykę podczas przywracania uśmiechu swoim Pacjentom. W Luxdentic zajmuje się stałymi rekonstrukcjami protetycznymi (korony, mosty, licówki, nakłady, flow injection). Przyjmuje także Pacjentów w. angielskim i j. włoskim.

stomatologia zachowawcza, protetyka, stomatolog warszawa

Lekarz stomatolog Magdalena Rossa-Ziemlińska
Ekspert w zakresie: stomatologia zachowawcza, protetyka

Pani Doktor posiada wieloletnie doświadczenie z zakresu stomatologii zachowawczej i protetyki, zajmuje się także leczeniem kanałowym. Jest zwolenniczką kompleksowego podejścia do leczenia stomatologicznego, począwszy od diagnostyki RTG, przez szczegółowy plan leczenia, po zabiegi estetyczne, jak wybielanie czy licówki. Pacjenci doceniają jej niezwykłą dokładność i oddanie swojej pracy, która jest jej pasją.

Lekarz stomatolog Paulina Witkowska
Ekspert w zakresie: stomatologia zachowawcza, ortodoncja

Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W trakcie studiów, jako uczestniczka licznych konferencji organizowanych przez Polskie Towarzystwo Studentów Stomatologii, zdobywała wiedzę pod okiem wielu znakomitych lekarzy z całego świata. To dzięki nim doświadczyła,  jak istotne jest ciągłe dokształcanie się, tak aby każdy, nawet najbardziej nietypowy przypadek, rozwiązać jak najlepiej. Na bieżąco podnosi swoje kwalifikacje, aby sprostać wymaganiom nowoczesnej stomatologii, w szczególności z zakresu stomatologii zachowawczej i odbudowy estetycznej zębów przednich. Pani dr Witkowska zajmuje się także leczeniem ortodontycznym u dzieci (do 12 r.ż.) oraz leczeniem nakładkowym.

stomatologia, leczenie kanałowe, endodoncja, mikroskop

Lekarz stomatolog Lidia Pieróg
Ekspert w zakresie: endodoncja mikroskopowa, stomatologia zachowawcza

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego na Lwowskim Uniwersytecie Medycznym. Na codzień w Luxdentic zajmuje się stomatologią zachowawczą i endodoncją mikroskopową. Przyjmuje również Pacjentów anglo- i ukraińskojęzycznych. Stale podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych szkoleniach i sympozjach. W pracy ceni sobie przyjazną atmosferę i indywidualne podejście do Pacjenta.