Implanty zębowe - Implanty pojedyncze, cała szczęka - Protetyka

Konsultacja implantologiczna ze zdjęciem RTG

Wszczepienie implantu zębowego to obecnie  jedno z najlepszych i najtrwalszych rozwiązań, które pozwala odbudować ząb w postaci korony porcelanowej identycznej jak Twoje naturalne zęby. Ten zabieg sprawi, że będziesz cieszyć się pięknym i naturalnym uśmiechem bez żadnego dyskomfortu i skrępowania!

Implanty zębów umożliwiają odzyskanie naturalnego uśmiechu: czy to po utracie jednego czy więcej zębów z powodu próchnicy, urazu, wypadku czy chorób przyzębia (paradontoza). Dlatego nie wahaj się i przyjdź do nas, a na pewno znajdziemy rozwiązanie dopasowane dla Ciebie!

Dodatkowo na miejscu lekarz protetyk zaplanuje protetyczną odbudowę Twoich implantów: koronę, most lub protezę mocowaną na lokatorach.

Umów się na konsultację u specjalisty, a zdjęcie pantomograficzne lub tomografię (tomografię wykonujemy w Luxdentic Ursynów) wykonamy bezpłatnie. Oszczędzasz 100-250 zł!

Oferta obowiązuje do 31.03.2023 r.

implanty zębowe warszawa
implanty promo FB

Implanty zębowe to najlepsze rozwiązanie po utracie jednego czy więcej zębów z powodu próchnicy, urazu, wypadku czy chorób przyzębia (paradontoza).

Dlatego nie wahaj się i przyjdź do nas, a na pewno znajdziemy rozwiązanie dopasowane dla Ciebie! Dodatkowo na miejscu lekarz protetyk zaplanuje protetyczną odbudowę Twoich implantów: koronę, most lub protezę mocowaną na lokatorach.

Umów się na konsultację u specjalisty, a zdjęcie pantomograficzne lub tomografię (tomografię wykonujemy w Luxdentic Ursynów) wykonamy bezpłatnie. Oszczędzasz 100-250 zł!

Oferta obowiązuje do 31.03.2023 r.

Co oferujemy

Co oferujemy

implant zębowy warszawa cena

1. Implant zębowy

Wszczepienie implantu 3000-3500 zł

Śruba gojąca 350 zł

Korona pełnoceramiczna na implancie z łącznikiem 3200 zł – 3500 zł

implant zębowy warszawa cena

1. Implant zębowy

Wszczepienie implantu 3000-3500 zł | śruba gojąca 350 zł |Korona na implancie z łącznikiem 3200 zł – 3500 zł

most na implantach

2. Most na implantach

Wszczepienie implantu 3000-3500 zł

Śruba gojąca 350 zł

Korona pełnoceramiczna na implancie z łącznikiem 3200 zł – 3500 zł, punkt w moście 2200 zł

most na implantach

2. Most na implantach

Wszczepienie implantu 3000-3500 zł | śruba gojąca 350 zł |Korona na implancie z łącznikiem 3200 zł – 3500 zł | Punkt w moście 2200 zł

implanty warszawa, proteza na lokatorach

3. Proteza na implantach

Proteza na lokatorach (ruchoma) osadzona na 2 implantach 4500 zł za 1 łuk

Proteza na lokatorach (ruchoma) osadzona na 4 implantach 7500 zł za 1 łuk

 

*cena protezy nie zawiera kosztu implantów

implanty warszawa, proteza na lokatorach

3. Proteza na implantach

Proteza na lokatorach (ruchoma) osadzona na 2 implantach 4500 zł za 1 łuk | osadzona na 4 implantach 7500 zł za 1 łuk |cena nie zawiera kosztu implantów

implanty zębowe warszawa

4. Proteza All-On-4 na implantach

Proteza typu All-On-4 na 4 implantach (proteza stała, bezdziąsłowa) w cenie od 20.000 zł

Do tego typu protez używamy wszystkich rodzajów implantów.

 

*cena protezy nie zawiera kosztu implantów

implanty zębowe warszawa

4. Proteza All-On-4 na implantach

Proteza typu All-On-4 na 4 implantach (proteza stała, bezdziąsłowa) w cenie od 20.000 zł | Do protez All-On-4 używamy wszystkich rodzajów implantów | cena nie zawiera kosztu implantów

Co gwarantujemy

Co gwarantujemy

Konsultacja

poparta 20-letnim doświadczeniem chirurgicznym

RTG

Zdjęcie RTG wykonamy na miejscu – w cenie konsultacji

Pewność

najlepsze, sprawdzone systemy implantologiczne

CEREC

porcelanowe korony, mosty, protezy w technologii CEREC

Gwarancja

dożywotnia gwarancja na wszczepione przez nas implanty

Jakość

implanty z opatentowaną powłoką ceramiczną Roxolid

Nasi eksperci

Nasi eksperci

Lek. stom. Bartosz Pietrys
Ekspert w zakresie: implantologia, chirurgia, periodontologia

Ukończył Collegium Medicum UJ w 2018 roku. Na co dzień zajmuje się  implantologią, chirurgią stomatologiczną oraz mikrochirurgią periodontologiczną. W trakcie studiów odbył staż na cenionej uczelni TUFTS School of Dental Medicine w Bostonie, w latach 2020-2021 pracował i zdobywał doświadczenie w Klinicznym Oddziale Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie. Aktywnie uczestniczy w licznych konferencjach, szkoleniach i kursach międzynarodowych oraz polskich z zakresu regeneracji tkanek twardych i miękkich, implantologii cyfrowej oraz rehabilitacji pacjentów bezzębnych przy użyciu implantów.

W Luxdentic na Pradze Południe wykonuje zabiegi z zakresu implantologii oraz chirurgii stomatologicznej, tj, augmentacja (regeneracja kości), sinus lift (podniesienie zatoki), resekcje korzeni.

Lek. stom. Jakub Powała
Ekspert w zakresie: implantologia, chirurgia

Jakub Powała jest absolwentem Wydziału Lekarsko – Stomatologicznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, który ukończył z wyróżnieniem za wybitne osiągnięcia naukowe, a także absolwentem Wydziału Lekarskiego tej samej uczelni. W trakcie studiów przewodniczył Kołu Naukowemu przy Klinice Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej, Chirurgii Jamy Ustnej i Implantologii. Obecnie kończy specjalizację jako Chirurg Onkolog w Klinice Nowotworów i  Chirurgii Rekonstrukcyjnej Centrum Onkologii w Warszawie. Odbył staże zagraniczne w Niemczech i we Włoszech. Czynny uczestnik licznych konferencji naukowych, autor publikacji medycznych i wielokrotnie nagradzanych wystąpień kongresowych.

W Luxdentic na Ursynowie zajmuje się implantologią, w tym z zastosowaniem szablonów chirurgicznych, a także chirurgią stomatologiczną, w tym kostnymi zabiegami rekonstrukcyjnymi przygotowującymi do wszczepienia implantu, augmentacją (odbudową) kości i przeszczepami łącznotkankowymi.

Bernard Zadrożny, implanty zębowa warszawa

Lek. stom. Bernard Zadrożny
Ekspert w zakresie: implantologia, chirurgia, implantoprotetyka

Ukończył studia na Akademii Medycznej w Warszawie. Od 1999 roku czynnie zajmuje się implantologią stomatologiczną. Jest członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej. W 2009 roku uzyskał tytuł implantologa na Uniwersytecie we Frankfurcie. Uczestniczył w wielu konferencjach i kursach w Polsce i za granica m.in. w Szwecji, Niemczech i Stanach Zjednoczonych. W 2012 ukończył studia masterskie o profilu implantologicznym na Uniwersytecie we Frankfurcie. Posiada doświadczenie kliniczne w wielu systemach implantologicznych. Jego główne zainteresowania zawodowe związane są z tematyką zaawansowanej chirurgii implantologicznej, technik augmentacyjnych oraz różnych sposobów rehabilitacji protetycznej Pacjenta.

Zadzwoń, jeśli masz więcej pytań

Zadzwoń, jeśli masz pytania

Po rezerwację wizyty skontaktuj się z nami pod numerem tel. +48 530 330 530 lub wyślij nam e-mail na adres: recepcja@luxdentic.pl

Poznaj możliwości odbudowy protetycznej na implantach.  Za konsultację pobierana jest opłata wg obowiązującego cennika.