Co nas wyróżnia

6 nowoczesnych gabinetów w dwóch lokalizacjach: na Pradze Południe oraz na Ursynowie.

Jesteśmy zespołem wysoko wykwalifikowanych lekarzy oraz przyjaznego personelu, który zadba o Waszą kompleksową i profesjonalną opiekę stomatologiczną.

Dogodne lokalizacje obu klinik zapewniają łatwość dotarcia, a bliskość lotniska Okęcie stanowi dogodne rozwiązanie dla Pacjentów podróżujących z innych krajów.

Nasza dewiza to piękne i zdrowe zęby bez zbędnego stresu i bólu, dlatego wszystkie zabiegi wykonujemy w znieczuleniu lub sedacji wziewnej

W naszej pracy zawsze wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Pacjentów.

W naszych gabinetach realizujemy usługi z zakresu implantologii, protetyki (cyfrowa protetyka CEREC), ortodoncji, leczenia kanałowego, stomatologii zachowawczej [sprawdź ofertę na leczenie ubytku], estetycznej (np. wybielanie) oraz chirurgii stomatologicznej na najwyższym poziomie.

Specjaliści wszystkich dziedzin stomatologicznych są dostępni na miejscu, ponieważ tylko kompleksowe podejście do leczenia gwarantuje oczekiwane rezultaty i satysfakcję Pacjenta.

Stawiamy na cyfrową diagnostykę RTG, dostępną w klinice na miejscu!

Pracujemy na najnowszej generacji urządzeniach RTG, zapewniających komfort i bezpieczeństwo Pacjenta podczas diagnostyki.

Na pierwszej wizycie każdy Pacjent ma wykonywane zdjęcie pantomograficzne – na miejscu w klinice. To pozwala nam opracować kompleksowy plan leczenia. 

Nasze pracownie RTG  są wyposażone w tomograf stomatologiczny, pantomograf oraz aparat do radiowizjografii (do zdjęć zębowych).

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić

implanty zębowe warszawa

Implanty zębowe

protetyka warszawa, protetyk warszawa, cyfrowa protetyka, protetyka CEREC

Nowe zęby w 1 dzień

botoks,mezoterapia

Zabiegi estetyczne

sedacja wziewna warszawa, sedacja wziewna ursynow, podtlenek azotu, gaz rozweselający

Sedacja wziewna

aparat invisalign warszawa

Aparat Invisalign®

stomatolog dziecięcy, stomatolog dziecięcy ursynow, stomatolog dzieciecy warszawa

Dziecko u dentysty

leczenie próchnicy, stomatologia warszawa

ICON bez borowania

wybielanie zębów beyond, wybielanie beyond, wybielanie zebow warszawa, wybielanie zebow cena

Wybielanie zębów

Nowoczesne technologie dla Twojego uśmiechu

W naszej codziennej pracy korzystamy z najnowocześniejszych skanerów wewnątrzustnych Sirona. Dzięki nim nie potrzebujemy już tradycyjnych wycisków przy planowaniu odbudowy zęba (korona, licówka, onlay, most zębowy czy korona na implancie). Pobieramy od Pacjenta cyfrowy skan, który jest podstawą planowania odbudowy zęba w 3D.

Implanty zębowe w Luxdentic to sprawdzone systemy implantologiczne Straumann i AnyRidge, gwarantujące trwałość implantów i skuteczność leczenia. Nasi lekarze implantolodzy mają wieloletnie doświadczenie chirurgiczne poparte certyfikatami krajowych i zagranicznych uczelni oraz są członkami prestiżowych stowarzyszeń implantologicznych.

dentysta warszawa, stomatologia warszawa

Zajrzyj do nas