Leczenie ubytku ze zdjęciem OPG

leczenie ubytku, stomatologia warszawa

Wybierasz się do nas pierwszy raz? Przyjdź do kliniki Luxdentic na leczenie ubytku z bezpłatnym zdjęciem pantomograficznym i skorzystaj ze specjalnej oferty dla nowych Pacjentów! 

W Luxdentic zajmujemy się kompleksowym leczeniem zachowawczym, wykonujemy badania kontrolne i zdjęcia diagnostyczne RTG. Naszych Pacjentów zapraszamy na bezpłatne przeglądy stomatologiczne co 6 miesięcy. W pracy korzystamy z nowoczesnego sprzętu medycznego dostępnego w naszych gabinetach oraz wysokiej jakości materiałów stomatologicznych.

Zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej obejmują leczenie próchnicy, wypełnienia w ubytkach zębowych [tzw. plomby] czy rekonstrukcje dużych ubytków zębowych. Korzystamy z wysokiej klasy materiałów kompozytowych tj. Gradia, Enamel czy ICON.

Rozpocznij leczenie zębów w Luxdentic i skorzystaj z oferty dla nowych Pacjentów:

  • leczenie ubytku 1 -powierzchniowego w cenie 210 zł
  • przegląd stomatologiczny 0 zł
  • zdjęcie pantomograficzne 0 zł

Oferta skierowana jest do Pacjentów pierwszorazowych. Zdjęcie pantomograficzne jest wykonywane na potrzeby leczenia Pacjenta i pozostaje do wewnętrznej dyspozycji Luxdentic. W chwili pobrania zdjęcia do wykorzystania poza kliniką, Pacjent jest zobowiązany uiścić opłatę wg obowiązującego cennika. Oferta nie łączy się z innymi promocjami Luxdentic.

Po rezerwację wizyty skontaktuj się z nami pod numerem tel. +48 530 330 530 lub wyślij nam e-mail: recepcja@luxdentic.pl