Nasz zespół I Stomatologia Warszawa I Dentysta Praga Płd.i Ursynów

Nasz zespół

Nasz zespół to doświadczeni lekarze specjaliści, reprezentujący wszystkie dziedziny nowoczesnej stomatologii. To osoby z pasją i zaangażowaniem, dla których praca z Pacjentem to przyjemność i realizacja zawodowej misji.

Lekarze w Luxdentic gwarantują najwyższą jakość przeprowadzanych zabiegów. Są wśród nas specjaliści od zaawansowanej implantologii, cyfrowej protetyki i protetyki na implantach, endodoncji i ortodoncji, po stomatologię dziecięcą, chirurgię stomatologiczną oraz stomatologię zachowawczą.

Nasz zespół to także profesjonalne asystentki stomatologiczne, dyplomowane higienistki stomatologiczne oraz rejestratorki medyczne, które zawsze dbają o Wasze dobre samopoczucie.

ortodonta warszawa

Lekarz stomatolog Łukasz Głuszek
Ekspert w zakresie: ortodoncja, invisalign

W 2018 roku uzyskał tytuł Master of Science in Orthodontics na Uniwersytecie Donau-Universität Krems, w Austrii – prestiżowego międzynarodowego programu specjalizacyjnego z ortodoncji. Absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu. Członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego, uczestnik licznych kursów z zakresu ortodoncji w kraju i na świecie, autor publikacji w czasopismach specjalistycznych (m. in. Ortodoncja w Praktyce). W Luxdentic zajmuje się kompleksowym leczeniem ortodontycznym Pacjentów dorosłych i dzieci, wykorzystując w swojej pracy najnowsze techniki leczenia. Pan Doktor z największą starannością i oddaniem dba o uśmiechy naszych Pacjentów, czyniąc wymagające leczenie ortodontyczne satysfakcjonującym i przyjemnym dla obu stron.

Bernard Zadrożny, implanty zębowa warszawa

Lekarz stomatolog Bernard Zadrożny
Ekspert w zakresie: implantologia, chirurgia, implantoprotetyka

Ukończył studia na Akademii Medycznej w Warszawie. Od 1999 roku czynnie zajmuje się implantologią stomatologiczną. Jest członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej. W 2009 roku uzyskał tytuł implantologa na Uniwersytecie we Frankfurcie. Uczestniczył w wielu konferencjach i kursach w Polsce i za granica m.in. w Szwecji, Niemczech i Stanach Zjednoczonych. W 2012 ukończył studia masterskie o profilu implantologicznym na Uniwersytecie we Frankfurcie. Posiada doświadczenie kliniczne w wielu systemach implantologicznych. Jego główne zainteresowania zawodowe związane są z tematyką zaawansowanej chirurgii implantologicznej, technik augmentacyjnych oraz różnych sposobów rehabilitacji protetycznej Pacjenta.

Lekarz stomatolog Justyna Felcyn
Ekspert w zakresie: endodoncja mikroskopowa, stomatologia dziecięca, stomatologia estetyczna

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.  Regularnie uczestniczy w kursach i szkoleniach, doskonaląc swoje umiejętności, w szczególności w zakresie endodoncji, endo-protetyki, pracy w mikroskopie oraz wypełniania kanałów na zimno i ciepło. Zajmuje się leczeniem zachowawczym dorosłych i dzieci, ma świetnie podejście małych Pacjentów, którzy bardzo lubią Panią Doktor. Interesuje się także stomatologią estetyczną, w szczególności odbudową za pomocą Enamelu oraz preparatu ICON. Przyjmuje pacjentów anglojęzycznych.

Piotr Majewski, endodonta warszawa, endodoncja warszawa, dobry endodonta warszawa, leczenie kanałowe pod mikroskopem warszawa

Lekarz stomatolog Piotr Majewski
Ekspert w zakresie: endodoncja mikroskopowa

Dyplom lekarza dentysty uzyskał w roku 2000, stając się absolwentem Akademii Medycznej w Białymstoku. Od tamtej pory regularnie uczestniczył w wielu szkoleniach dotyczących leczenia kanałowego, które w połączeniu z wieloletnią praktyką pozwoliły mu osiągnąć w tej dziedzinie pełen profesjonalizm. Posiada wieloletnie doświadczenie z zakresu endodoncji, zajmuje się mikroskopowym leczeniem skomplikowanych przypadków endodontycznych, w tym m.in. powtórnym leczeniem kanałowym, usuwaniem złamanych narzędzi z kanałów, czy opracowywaniem dodatkowych kanałów.

Lekarz stomatolog Bartosz Pietrys
Ekspert w zakresie: implantologia, chirurgia, periodontologia

Ukończył Collegium Medicum UJ w 2018 roku. Na co dzień zajmuje się  implantologią, chirurgią stomatologiczną oraz mikrochirurgią periodontologiczną. W trakcie studiów odbył staż na cenionej uczelni TUFTS School of Dental Medicine w Bostonie, w latach 2020-2021 pracował i zdobywał doświadczenie w Klinicznym Oddziale Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie. Aktywnie uczestniczy w licznych konferencjach, szkoleniach i kursach międzynarodowych oraz polskich z zakresu regeneracji tkanek twardych i miękkich, implantologii cyfrowej oraz rehabilitacji pacjentów bezzębnych przy użyciu implantów.

Lekarz stomatolog Jakub Powała
Ekspert w zakresie: implantologia, chirurgia

Jakub Powała jest absolwentem Wydziału Lekarsko – Stomatologicznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, który ukończył z wyróżnieniem za wybitne osiągnięcia naukowe, a także absolwentem Wydziału Lekarskiego tej samej uczelni. W trakcie studiów przewodniczył Kołu Naukowemu przy Klinice Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej, Chirurgii Jamy Ustnej i Implantologii. Obecnie kończy specjalizację jako Chirurg Onkolog w Klinice Nowotworów i  Chirurgii Rekonstrukcyjnej Centrum Onkologii w Warszawie. Odbył staże zagraniczne w Niemczech i we Włoszech. Czynny uczestnik licznych konferencji naukowych, autor publikacji medycznych i wielokrotnie nagradzanych wystąpień kongresowych.

W Luxdentic na Ursynowie zajmuje się implantologią, w tym z zastosowaniem szablonów chirurgicznych, a także chirurgią stomatologiczną, w tym kostnymi zabiegami rekonstrukcyjnymi przygotowującymi do wszczepienia implantu, augmentacją (odbudową) kości i przeszczepami łącznotkankowymi.

Magdalena Kerner, dentysta warszawa, stomatolog warszawa

Lekarz stomatolog Magdalena Kerner
Ekspert w zakresie: stomatologia zachowawcza, estetyczna, dziecięca

Ukończyła studia na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie, a następnie odbyła staż podyplomowy w Centralnej Wojskowej Przychodni Lekarskiej CePeLek w Warszawie. Już w trakcie trwania studiów interesowała się światowymi trendami w odbudowie estetycznej zębów przednich.  W trakcie studiów członkini Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach, kursach i konferencjach dotyczących głównie stoamtologii zachowawczej i estetycznej. W Luxdentic zajmuje się głównie stomatologią zachowawczą i estetyczną, w szczególności z użyciem Enamelu oraz preparatu ICON.

Adrianna Woźniak stomatolog

Lekarz stomatolog Adrianna Woźniak

Ekspert w zakresie: chirurgia stomatologiczna, periodontologia

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od trzeciego roku studiów szczególnie interesowała się chirurgią stomatologiczną. Staż podyplomowy realizowała w Uniwersyteckim Centrum Stomatologii WUM, uczestnicząc dodatkowo w wolontariacie w Zakładzie Chirurgii Stomatologicznej. Na codzień w Luxdentic wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej: ekstrakcje zębów zatrzymanych, resekcje wierzchołków korzeni, wyłuszczanie torbieli, plastykę wyrostka zębodołowego. Podczas przyjmowania Pacjentów zawsze uśmiechnięta i spokojna, fachowa i opanowana. Celem zawodowym jest dla niej dalszy rozwój w dziedzinie chirurgii stomatologicznej, w szczególności w zakresie implantologii. Ma także w planach specjalizację.

Lekarz stomatolog Patryk Wowk
Ekspert w zakresie: stomatologia zachowawcza, estetyczna

Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego na wydziale lekarskim. Wielki pasjonat stomatologii estetycznej, niebywale cierpliwy i oddany swoim Pacjentom. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach, kursach i konferencjach. W Luxdentic zajmuje się głównie stomatologią zachowawczą i estetyczną, w szczególności wysoko estetyczną odbudową zębów, czyli tzw. bondigiem oraz zbiegami z użyciem Enamelu oraz preparatu ICON. Niebywale dokładny, cierpliwy i zawsze uśmiechnięty, dba o miłą i bezstresową atmosferę podczas każdej wizyty. Stomatologia jest jego pasją zawodową. Przyjmuje Pacjentów także w języku angielskim.

Lekarz stomatolog Maciej Kopiński
Ekspert w zakresie: protetyka cyfrowa, stomatologia estetyczna, chirurgia stomatologiczna

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Uczestnik wymiany w ramach programu Erasmus na Uniwersytecie La Sapienza w Rzymie. Podczas studiów był aktywnym członkiem koła przy Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej, zdobywając I nagrodę w Kategorii Dentistry na konferencji BIMC. W okresie studiów – Prezes Białostockiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii.  Jest zwolennikiem kompleksowego podejścia w leczeniu stomatologicznym. Planując leczenie swoich Pacjentów łączy rozległą wiedzę z różnych dyscyplin stomatologicznych. Protetyka stomatologiczna to jego pasja, zaś usuwanie zębów to jego hobby. Umiejętnie łączy funkcje i estetykę podczas przywracania uśmiechu swoim Pacjentom. W Luxdentic zajmuje się stałymi rekonstrukcjami protetycznymi (korony, mosty, licówki, nakłady, flow injection). Przyjmuje także Pacjentów w. angielskim i j. włoskim.

Magdalena Rossa Ziemlińska, stomatologia zachowawcza, protetyka

Lekarz stomatolog Magdalena Rossa-Ziemlińska
Ekspert w zakresie: stomatologia zachowawcza, protetyka

Pani Doktor posiada wieloletnie doświadczenie z zakresu stomatologii zachowawczej i protetyki, zajmuje się także leczeniem kanałowym. Jest zwolenniczką kompleksowego podejścia do leczenia stomatologicznego, począwszy od diagnostyki RTG, przez szczegółowy plan leczenia, po zabiegi estetyczne, jak wybielanie czy licówki. Pacjenci doceniają jej niezwykłą dokładność i oddanie swojej pracy, która jest jej pasją.

Lekarz stomatolog Paulina Witkowska
Ekspert w zakresie: stomatologia zachowawcza, ortodoncja

Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W trakcie studiów, jako uczestniczka licznych konferencji organizowanych przez Polskie Towarzystwo Studentów Stomatologii, zdobywała wiedzę pod okiem wielu znakomitych lekarzy z całego świata. To dzięki nim doświadczyła,  jak istotne jest ciągłe dokształcanie się, tak aby każdy, nawet najbardziej nietypowy przypadek, rozwiązać jak najlepiej. Na bieżąco podnosi swoje kwalifikacje, aby sprostać wymaganiom nowoczesnej stomatologii, w szczególności z zakresu stomatologii zachowawczej i odbudowy estetycznej zębów przednich. Pani dr Witkowska zajmuje się także leczeniem ortodontycznym u dzieci (do 12 r.ż.) oraz leczeniem nakładkowym.

stomatologia, leczenie kanałowe, endodoncja, mikroskop

Lekarz stomatolog Lidia Pieróg
Ekspert w zakresie: endodoncja mikroskopowa, stomatologia zachowawcza

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego na Lwowskim Uniwersytecie Medycznym. Na codzień w Luxdentic zajmuje się stomatologią zachowawczą i endodoncją mikroskopową. Przyjmuje również Pacjentów anglo- i ukraińskojęzycznych. Stale podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych szkoleniach i sympozjach. W pracy ceni sobie przyjazną atmosferę i indywidualne podejście do Pacjenta.

Lekarz stomatolog Gabriela Zdanowska
Ekspert w zakresie: stomatologia zachowawcza

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz studiów podyplomowych z zakresu Medycyny Estetycznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. W Luxdentic zajmuje się stomatologią zachowawczą oraz protetyką i właśnie z tych dziedzin stale rozwija swoją wiedzę uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach. Zawsze cierpliwa i zaangażowana, do każdego Pacjenta podchodzi indywidualnie, aby znaleźć najlepsze dla niego rozwiązanie. Ma świadomość, że dla wielu osób wizyta w gabinecie stomatologicznym jest bardzo stresująca, dlatego dba o komfort Pacjenta i miłą atmosferę podczas wizyty. Poza stomatologią jej pasją jest medycyna estetyczna. W swojej pracy koncentruje się na subtelnej poprawie wyglądu oraz zahamowaniu procesów starzenia. Poprawa samooceny i samopoczucia jej Pacjentów sprawia jej ogromną satysfakcję.