Nasz zespół

Nasz zespół to doświadczeni lekarze specjaliści, reprezentujący wszystkie dziedziny nowoczesnej stomatologii. To osoby z pasją i zaangażowaniem, dla których praca z Pacjentem to przyjemność i realizacja zawodowej misji.

Lekarze w Luxdentic gwarantują najwyższą jakość przeprowadzanych zabiegów. Są wśród nas specjaliści od zaawansowanej implantologii, protetyki i protetyki na implantach, endodoncji i ortodoncji, po stomatologię dziecięcą, chirurgię stomatologiczną oraz stomatologię zachowawczą.

Nasz zespół to także profesjonalne asystentki stomatologiczne, higienistki oraz rejestratorki medyczne, które zawsze dbają o Wasze dobre samopoczucie.

Dariusz Ćwik, protetyka warszawa, dobry protetyk

Lekarz stomatolog Dariusz Ćwik
Ekspert w zakresie: protetyka, implantoprotetyka

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Szczególnie interesuje się nowoczesnym leczeniem protetycznym oraz odbudową na implantach. W Luxdentic zajmuje się protetyką stałą (korony, mosty protetyczne, licówki), ruchomą (protezy szkieletowe i osiadające), implantoprotetyką (korony i protezy na implantach), jak również leczeniem bruksizmu (zgrzytanie zębami). Swoim Pacjentom zapewnia najwyższą jakość usług oraz indywidualne podejście. Prywatnie wielbiciel aktywnego wypoczynku, w tym piłki nożnej. Wolny czas spędza podróżując po ciekawych zakątkach Polski i świata.

Bernard Zadrożny, implanty zębowa warszawa

Lekarz stomatolog Bernard Zadrożny
Ekspert w zakresie: implantologia, periodontologia, chirurgia, implantoprotetyka

Ukończył studia na Akademii Medycznej w Warszawie. Od 1999 roku czynnie zajmuje się implantologią stomatologiczną. Jest członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej. W 2009 roku uzyskał tytuł implantologa na Uniwersytecie we Frankfurcie. Uczestniczył w wielu konferencjach i kursach w Polsce i za granica m.in. w Szwecji, Niemczech i Stanach Zjednoczonych. W 2012 ukończył studia masterskie o profilu implantologicznym na Uniwersytecie we Frankfurcie. Posiada doświadczenie kliniczne w wielu systemach implantologicznych. Jego główne zainteresowania zawodowe związane są z tematyką zaawansowanej chirurgii implantologicznej, technik augmentacyjnych oraz różnych sposobów rehabilitacji protetycznej Pacjenta.

Łukasz Głuszek, dobry ortodonta warszawa, ortodoncja

Lekarz stomatolog Łukasz Głuszek
Ekspert w zakresie: ortodoncja, invisalign

W 2018 roku uzyskał tytuł Master of Science in Orthodontics na Uniwersytecie Donau-Universität Krems, w Austrii – prestiżowego międzynarodowego programu specjalizacyjnego z ortodoncji. Absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu. Członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego, uczestnik licznych kursów z zakresu ortodoncji w kraju i na świecie, autor publikacji w czasopismach specjalistycznych (m. in. Ortodoncja w Praktyce). W Luxdentic zajmuje się kompleksowym leczeniem ortodontycznym Pacjentów dorosłych i dzieci, wykorzystując w swojej pracy najnowsze techniki leczenia. Pan Doktor z największą starannością i oddaniem dba o uśmiechy naszych Pacjentów, czyniąc wymagające leczenie ortodontyczne satysfakcjonującym i przyjemnym dla obu stron.

Piotr Majewski, endodonta warszawa, endodoncja warszawa, dobry endodonta warszawa, leczenie kanałowe pod mikroskopem warszawa

Lekarz stomatolog Piotr Majewski
Ekspert w zakresie: endodoncja mikroskopowa

Dyplom lekarza dentysty uzyskał w roku 2000, stając się absolwentem Akademii Medycznej w Białymstoku. Od tamtej pory regularnie uczestniczył w wielu szkoleniach dotyczących leczenia kanałowego, które w połączeniu z wieloletnią praktyką pozwoliły mu osiągnąć w tej dziedzinie pełen profesjonalizm. Posiada wieloletnie doświadczenie z zakresu endodoncji, zajmuje się mikroskopowym leczeniem skomplikowanych przypadków endodontycznych, w tym m.in. powtórnym leczeniem kanałowym, usuwaniem złamanych narzędzi z kanałów, czy opracowywaniem dodatkowych kanałów.

dentysta warszawa, stomatologia warszawa

Lekarz stomatolog Marcin Sójka

Ekspert w zakresie: endodoncja mikroskopowa

Absolwent kierunku lekarsko – dentystycznego na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. W codziennej praktyce zajmuje się leczeniem kanałowym w mikroskopie oraz stomatologią zachowawczą. W trakcie wizyty dba o pełne zrozumienia procesu i planu leczenia przez Pacjenta oraz o przyjazną atmosferę w gabinecie. Swoją wiedzę i umiejętności praktyczne doskonali na kursach specjalistycznych  prowadzonych przez autorytety w dziedzinie endodoncji. Prywatnie interesuje się kolarstwem szosowym, motoryzacją oraz wędrówkami górskimi.

dentysta warszawa, stomatologia warszawa

Lekarz stomatolog Justyna Felcyn
Ekspert w zakresie: stomatologia zachowawcza, dziecięca, estetyczna, endodoncja mikroskopowa

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.  Regularnie uczestniczy w kursach i szkoleniach, doskonaląc swoje umiejętności, w szczególności w zakresie endodoncji, endo-protetyki, pracy w mikroskopie oraz wypełniania kanałów na zimno i ciepło. Zajmuje się leczeniem zachowawczym dorosłych i dzieci, ma świetnie podejście małych Pacjentów, którzy bardzo lubią Panią Doktor. Interesuje się także  profilaktyką, stomatologią estetyczną, w szczególności odbudową za pomocą Enamelu oraz preparatu ICON. Przyjmuje pacjentów anglojęzycznych.

Magdalena Rossa Ziemlińska, stomatologia zachowawcza, protetyka

Lekarz stomatolog Magdalena Rossa-Ziemlińska
Ekspert w zakresie: stomatologia zachowawcza, endodoncja, protetyka

Pani Doktor posiada wieloletnie doświadczenie z zakresu stomatologii zachowawczej i protetyki, zajmuje się także leczeniem kanałowym. Jest zwolenniczką kompleksowego podejścia do leczenia stomatologicznego, począwszy od diagnostyki RTG, przez szczegółowy plan leczenia, po zabiegi estetyczne, jak wybielanie czy licówki. Pacjenci doceniają jej niezwykłą dokładność i oddanie swojej pracy, która jest jej pasją.

Magdalena Kerner, dentysta warszawa, stomatolog warszawa

Lekarz stomatolog Magdalena Kerner
Ekspert w zakresie: stomatologia zachowawcza, estetyczna, dziecięca

Ukończyła studia na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie, a następnie odbyła staż podyplomowy w Centralnej Wojskowej Przychodni Lekarskiej CePeLek w Warszawie. Już w trakcie trwania studiów interesowała się światowymi trendami w odbudowie estetycznej zębów przednich.  W trakcie studiów członkini Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach, kursach i konferencjach dotyczących głównie stoamtologii zachowawczej i estetycznej. W Luxdentic zajmuje się głównie stomatologią zachowawczą i estetyczną, w szczególności z użyciem Enamelu oraz preparatu ICON.

Martyna Cop-Syguła, stomatolog warszawa, dentysta warszawa

Lekarz stomatolog Martyna Cop-Syguła
Ekspert w zakresie: stomatologia zachowawcza, dziecięca, estetyczna

Ukończyła Śląski Uniwersytet Medyczny w 2014, już w trakcie studiów była aktywna działając w Studenckich Kołach Naukowych przy Katedrze Dysfunkcji Narządu Żucia i Ortodoncji. W 2013 odbyła praktyki zagraniczne na Uniwersytecie Semmelweisa w Budapeszcie. W tracie stażu podyplomowego uczestniczyła w wolontariacie w Nepalu, gdzie udzielała doraźnej pomocy stomatologicznej lokalnej ludności oraz szerzyła wiedzę z zakresu profilaktyki i higieny jamy ustnej w szkołach publicznych. Na co dzień zajmuje się stomatologią zachowawczą dzieci i dorosłych, stomatologia estetyczną, wybielaniem, wykonuje podstawowe zabiegi w zakresie chirurgii stomatologicznej i protetyki. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach branżowych. Zawsze uśmiechnięta, empatyczna, dba o miłą i bezstresową atmosferę w trakcie wizyty.

dentysta warszawa, stomatologia warszawa

Lekarz stomatolog Patryk Wowk
Ekspert w zakresie: stomatologia zachowawcza, dziecięca

Jacek Rożko

Lekarz stomatolog Jacek Rożko
Ekspert w zakresie: chirurgia szczękowa, periodontologia

Absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie w trakcie specjalizacji z chirurgii szczękowo-twarzowej w Klinicznym Oddziale Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej WIM.

dentysta warszawa, stomatologia warszawa

Lekarz stomatolog Paweł Dymkowski
Ekspert w zakresie: chirurgia szczękowa, periodontologia

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie w trakcie specjalizacji z chirurgii stomatologicznej.

Lekarz stomatolog Paulina Witkowska
Ekspert w zakresie: stomatologia zachowawcza, dziecięca, estetyczna

Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W trakcie studiów, jako uczestniczka licznych konferencji organizowanych przez Polskie Towarzystwo Studentów Stomatologii, zdobywała wiedzę pod okiem wielu znakomitych lekarzy z całego świata. To dzięki nim doświadczyła,  jak istotne jest ciągłe dokształcanie się, tak aby każdy, nawet najbardziej nietypowy przypadek, rozwiązać jak najlepiej. Na bieżąco podnosi swoje kwalifikacje, aby sprostać wymaganiom nowoczesnej stomatologii, w szczególności z zakresu stomatologii zachowawczej i odbudowy estetycznej zębów przednich. Na każdym etapie pracy przekonuje Pacjentów, że jej głównym celem jest komfortowe i bezstresowe leczenie. Zrozumienie przez Pacjenta problemu, z którym się zgłasza, pomaga wspólnie dobrać odpowiednie, indywidualne rozwiązanie, a w przyszłości wprowadzić skuteczna profilaktykę.