Nasz zespół

Nasz zespół to doświadczeni lekarze specjaliści, reprezentujący wszystkie dziedziny nowoczesnej stomatologii. To osoby z pasją i zaangażowaniem, dla których praca z Pacjentem to przyjemność i realizacja zawodowej misji.

Lekarze w Luxdentic gwarantują najwyższą jakość przeprowadzanych zabiegów. Są wśród nas specjaliści od zaawansowanej implantologii, protetyki i protetyki na implantach, endodoncji i ortodoncji, po stomatologię dziecięcą, chirurgię stomatologiczną oraz stomatologię zachowawczą.

Nasz zespół to także profesjonalne asystentki stomatologiczne, higienistki oraz rejestratorki medyczne, które zawsze dbają o Wasze dobre samopoczucie.

Dariusz Ćwik, protetyka warszawa, dobry protetyk

Lekarz stomatolog Dariusz Ćwik
Ekspert w zakresie: protetyka, implantoprotetyka

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Szczególnie interesuje się nowoczesnym leczeniem protetycznym oraz odbudową na implantach. W Luxdentic zajmuje się protetyką stałą (korony, mosty protetyczne, licówki), ruchomą (protezy szkieletowe i osiadające), implantoprotetyką (korony i protezy na implantach), jak również leczeniem bruksizmu (zgrzytanie zębami). Swoim Pacjentom zapewnia najwyższą jakość usług oraz indywidualne podejście. Prywatnie wielbiciel aktywnego wypoczynku, w tym piłki nożnej. Wolny czas spędza podróżując po ciekawych zakątkach Polski i świata.

Bernard Zadrożny, implanty zębowa warszawa

Lekarz stomatolog Bernard Zadrożny
Ekspert w zakresie: implantologia, periodontologia, chirurgia, implantoprotetyka

Ukończył studia na Akademii Medycznej w Warszawie. Od 1999 roku czynnie zajmuje się implantologią stomatologiczną. Jest członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej. W 2009 roku uzyskał tytuł implantologa na Uniwersytecie we Frankfurcie. Uczestniczył w wielu konferencjach i kursach w Polsce i za granica m.in. w Szwecji, Niemczech i Stanach Zjednoczonych. W 2012 ukończył studia masterskie o profilu implantologicznym na Uniwersytecie we Frankfurcie. Posiada doświadczenie kliniczne w wielu systemach implantologicznych. Jego główne zainteresowania zawodowe związane są z tematyką zaawansowanej chirurgii implantologicznej, technik augmentacyjnych oraz różnych sposobów rehabilitacji protetycznej Pacjenta.

Łukasz Głuszek, dobry ortodonta warszawa, ortodoncja

Lekarz stomatolog Łukasz Głuszek
Ekspert w zakresie: ortodoncja, invisalign

W 2018 roku uzyskał tytuł Master of Science in Orthodontics na Uniwersytecie Donau-Universität Krems, w Austrii – prestiżowego międzynarodowego programu specjalizacyjnego z ortodoncji. Absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu. Członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego, uczestnik licznych kursów z zakresu ortodoncji w kraju i na świecie, autor publikacji w czasopismach specjalistycznych (m. in. Ortodoncja w Praktyce). W Luxdentic zajmuje się kompleksowym leczeniem ortodontycznym Pacjentów dorosłych i dzieci, wykorzystując w swojej pracy najnowsze techniki leczenia. Pan Doktor z największą starannością i oddaniem dba o uśmiechy naszych Pacjentów, czyniąc wymagające leczenie ortodontyczne satysfakcjonującym i przyjemnym dla obu stron.

Piotr Majewski, endodonta warszawa, endodoncja warszawa, dobry endodonta warszawa, leczenie kanałowe pod mikroskopem warszawa

Lekarz stomatolog Piotr Majewski
Ekspert w zakresie: endodoncja mikroskopowa

Dyplom lekarza dentysty uzyskał w roku 2000, stając się absolwentem Akademii Medycznej w Białymstoku. Od tamtej pory regularnie uczestniczył w wielu szkoleniach dotyczących leczenia kanałowego, które w połączeniu z wieloletnią praktyką pozwoliły mu osiągnąć w tej dziedzinie pełen profesjonalizm. Posiada wieloletnie doświadczenie z zakresu endodoncji, zajmuje się mikroskopowym leczeniem skomplikowanych przypadków endodontycznych, w tym m.in. powtórnym leczeniem kanałowym, usuwaniem złamanych narzędzi z kanałów, czy opracowywaniem dodatkowych kanałów.

Lekarz stomatolog Agata Rogólska

Ekspert w zakresie: endodoncja mikroskopowa, stomatologia zachowawcza

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie na wydziale lekarsko-dentystycznym. Staż podyplomowy zrealizowała w Warszawie, gdzie pod okiem specjalistów rozwijała umiejętności w zakresie stomatologii zachowawczej i endodoncji mikroskopowej, które z czasem przerodziły się w prawdziwą pasję. Dodatkowo Pani dr interesuje się periodontologią, okluzją i medycyną estetyczną, a współpraca z najmłodszymi pacjentami jest dla niej przyjemnością. Priorytet w życiu zawodowym to stały rozwój, który sumiennie realizuje.

dentysta warszawa, stomatologia warszawa

Lekarz stomatolog Justyna Felcyn
Ekspert w zakresie: stomatologia zachowawcza, dziecięca, estetyczna, endodoncja mikroskopowa

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.  Regularnie uczestniczy w kursach i szkoleniach, doskonaląc swoje umiejętności, w szczególności w zakresie endodoncji, endo-protetyki, pracy w mikroskopie oraz wypełniania kanałów na zimno i ciepło. Zajmuje się leczeniem zachowawczym dorosłych i dzieci, ma świetnie podejście małych Pacjentów, którzy bardzo lubią Panią Doktor. Interesuje się także  profilaktyką, stomatologią estetyczną, w szczególności odbudową za pomocą Enamelu oraz preparatu ICON. Przyjmuje pacjentów anglojęzycznych.

dentysta warszawa, stomatologia warszawa

Lekarz stomatolog Waleria Kratiuk
Ekspert w zakresie: endodoncja mikroskopowa, stomatologia zachowawcza

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. W Luxdentic zajmuje się leczeniem kanałowym (endodoncja) i stomatologią zachowawczą. Uczestniczka szkolenia z zakresu odbudowy protetycznej w systemie CAD/CAM we Włoszech. Z łatwością odnajduje wspólny język z najmłodszymi Pacjentami. Od pierwszej wizyty stara się uświadomić, że wizyta u stomatologa nie musi wiązać się ze strachem. Dzieci jak i dorośli mogą liczyć na spotkanie, podczas którego zostanie dokładnie omówiony i dobrany najlepszy z możliwych sposobów leczenia.

Magdalena Rossa Ziemlińska, stomatologia zachowawcza, protetyka

Lekarz stomatolog Magdalena Rossa-Ziemlińska
Ekspert w zakresie: stomatologia zachowawcza, endodoncja, protetyka

Pani Doktor posiada wieloletnie doświadczenie z zakresu stomatologii zachowawczej i protetyki, zajmuje się także leczeniem kanałowym. Jest zwolenniczką kompleksowego podejścia do leczenia stomatologicznego, począwszy od diagnostyki RTG, przez szczegółowy plan leczenia, po zabiegi estetyczne, jak wybielanie czy licówki. Pacjenci doceniają jej niezwykłą dokładność i oddanie swojej pracy, która jest jej pasją.

Magdalena Kerner, dentysta warszawa, stomatolog warszawa

Lekarz stomatolog Magdalena Kerner
Ekspert w zakresie: stomatologia zachowawcza, estetyczna, dziecięca

Ukończyła studia na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie, a następnie odbyła staż podyplomowy w Centralnej Wojskowej Przychodni Lekarskiej CePeLek w Warszawie. Już w trakcie trwania studiów interesowała się światowymi trendami w odbudowie estetycznej zębów przednich.  W trakcie studiów członkini Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach, kursach i konferencjach dotyczących głównie stoamtologii zachowawczej i estetycznej. W Luxdentic zajmuje się głównie stomatologią zachowawczą i estetyczną, w szczególności z użyciem Enamelu oraz preparatu ICON.

Martyna Cop-Syguła, stomatolog warszawa, dentysta warszawa

Lekarz stomatolog Martyna Cop-Syguła
Ekspert w zakresie: stomatologia zachowawcza, dziecięca, estetyczna

Ukończyła Śląski Uniwersytet Medyczny w 2014, już w trakcie studiów była aktywna działając w Studenckich Kołach Naukowych przy Katedrze Dysfunkcji Narządu Żucia i Ortodoncji. W 2013 odbyła praktyki zagraniczne na Uniwersytecie Semmelweisa w Budapeszcie. W tracie stażu podyplomowego uczestniczyła w wolontariacie w Nepalu, gdzie udzielała doraźnej pomocy stomatologicznej lokalnej ludności oraz szerzyła wiedzę z zakresu profilaktyki i higieny jamy ustnej w szkołach publicznych. Na co dzień zajmuje się stomatologią zachowawczą dzieci i dorosłych, stomatologia estetyczną, wybielaniem, wykonuje podstawowe zabiegi w zakresie chirurgii stomatologicznej i protetyki. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach branżowych. Zawsze uśmiechnięta, empatyczna, dba o miłą i bezstresową atmosferę w trakcie wizyty.

dentysta warszawa, stomatologia warszawa

Lekarz stomatolog Patryk Wowk
Ekspert w zakresie: stomatologia zachowawcza, dziecięca

Jacek Rożko

Lekarz stomatolog Jacek Rożko
Ekspert w zakresie: chirurgia szczękowa, implantologia

Absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizuje się w chirurgii szczękowo-twarzowej. W Luxdentic zajmuje się wykonywaniem ekstrakcji (usuwaniem zębów), podnoszeniem dna zatoki (sinus lift), operacyjnym usuwaniem zębów zatrzymanych, usuwaniem zmian w obrębie jamy ustnej oraz pokrywaniem recesji i korekcją gummy smile oraz wszczepianiem implantów. Dr Rożko udziela konsultacji również w języku angielskim. Jest autorem publikacji “Rozległa torbiel korzeniowa żuchwy – opis przypadku”.

dentysta warszawa, stomatologia warszawa

Lekarz stomatolog Paweł Dymkowski
Ekspert w zakresie: chirurgia szczękowa, periodontologia

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie w trakcie specjalizacji z chirurgii stomatologicznej.

Lekarz stomatolog Paulina Witkowska
Ekspert w zakresie: stomatologia zachowawcza, ortodoncja

Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W trakcie studiów, jako uczestniczka licznych konferencji organizowanych przez Polskie Towarzystwo Studentów Stomatologii, zdobywała wiedzę pod okiem wielu znakomitych lekarzy z całego świata. To dzięki nim doświadczyła,  jak istotne jest ciągłe dokształcanie się, tak aby każdy, nawet najbardziej nietypowy przypadek, rozwiązać jak najlepiej. Na bieżąco podnosi swoje kwalifikacje, aby sprostać wymaganiom nowoczesnej stomatologii, w szczególności z zakresu stomatologii zachowawczej i odbudowy estetycznej zębów przednich. Pani dr Witkowska zajmuje się także leczeniem ortodontycznym u dzieci (do 12 r.ż.) oraz leczeniem nakładkowym.

Lekarz stomatolog Sylwia Bujak
Ekspert w zakresie: stomatologia zachowawcza, ortodoncja

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Staż podyplomowy ukończyła w Stomatologicznym Centrum Klinicznym Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. W Luxdentic wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, stomatologii estetycznej i ortodoncji. Stale podnosi swoje kwalifikacje podczas kursów i szkoleń zawodowych. W swojej pracy wykazuje się szczególnym zrozumieniem i indywidualnym podejściem do każdego problemu. Miła i uśmiechnięta dr Bujak leczy ortodontycznie młodych Pacjentów (do 12 r.ż.).