Skaling i piaskowanie w pakiecie

czyszczenie zebow, skaling piaskowanie warszawa

Skaling i piaskowanie zębów to zabiegi polegające na oczyszczeniu zębów z kamienia i osadów. To także pierwszy krok do zdrowych i pięknych zębów i dziąseł!

Skaling zębów to zabieg usuwający kamień nazębny, który gromadzi się w obrębie szyjek zębowych. Kamień nazębny powstaje nad i pod dziąsłami. To doskonałe środowisko dla rozwoju bakterii, które są przyczyną choroby dziąseł, tj. paradontoza.

Piaskowanie zębów to zabieg stomatologiczny, który polega na usunięciu osadów, przebarwień oraz płytki nazębnej ze szkliwa. Dentysta lub higienistka wykonują zabieg za pomocą piaskarki. To specjalne urządzenie kierującego strumień piasku stomatologicznego na zęby. Piaskowanie zębów jest zabiegiem uzupełniającym skaling.

Usuwanie kamienia i osadów ze szkliwa to zabiegi, który poprzedzają większość zabiegów stomatologicznych.

Jeśli zatem planujesz wybielanie zębów, założenie aparatu ortodontycznego, czy nawet założenie zwykłej plomby, należy wcześniej wyczyścić zęby z kamienia i osadów. Ponadto, gabinetowe czyszczenie zębów wykonywane raz na pół roku zwiększa ochronę zębów przed odsłanianiem szyjek zębowych (przeciwdziała paradontozie).Wzmacnia także zęby i zwiększa ich odporność na próchnicę!

Wybierz pakiet higienizacyjny skaling, piaskowanie i polerowanie z fluorem za 250 zł, a oszczędzisz ponad 30%!

Po rezerwację wizyty skontaktuj się z nami pod numerem tel. +48 530 330 530 lub wyślij nam maila adres: recepcja@luxdentic.pl

Book your visit

[an error occurred while processing this directive]