Medycyna estetyczna | Klinika Luxdentic Warszawa - Praga Płd. i Ursynów

Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna jest działem medycyny zajmującym się poprawą wyglądu. Poprawiając swój wygląd, poprawiamy także własne samopoczucie oraz jakość życia. Przez szereg nieinwazyjnych zabiegów, które polepszają kondycję skóry, niwelują defekty czy poprawiają owal twarzy, wpływamy pozytywnie na naszą samoocenę.

Zabiegi medycyny estetycznej są dziś wykonywane przez lekarzy w gabinetach stomatologicznych, gdzie w drodze do uzyskania pięknego uśmiechu pomocne są zabiegi medycyny estetycznej. Korekta konturu ust lub powiększanie ust, wypełnianie zmarszczek twarzy czy zabiegi z botoksu lub kwasu hialuronowego powodują, że skóra odzyskuje sprężystość, a twarz wyraziste, młodzieńcze kontury. Zabiegi kwasem hialuronowym są także sprawdzoną metodą leczenia bruksizmu (zgrzytanie zębów). Medycyna estetyczna jest więc grupą zabiegów stanowiących naturalne uzupełnienie leczenia stomatologicznego.

Zdrowy uśmiech to nie tylko zdrowe zęby, to także zdrowe i piękne usta, gładka skóra wokół ust, zadbana twarz. Uśmiech jest prawdziwy, gdy śmieją się nie tylko usta, dlatego prawdziwy uśmiech to wyraz całej twarzy.

Wybierz efekt, który chcesz osiągnąć zabiegami estetycznymi

NASZA OFERTA OBEJMUJE SZEROKĄ GAMĘ ZABIEGÓW:

  • Zabiegi rewitalizacyjne skóry mające na celu głębokie odżywienie i nawilżenie skóry, dzięki czemu zwiększa się jej elastyczność, skóra jest rozświetlona, a drobne zmarszczki są wygładzone: mezoterapia igłowa, mezoterapia mikroigłowa z użyciem Dermapenu, biorewitalizacja skóry bez użycia igieł PRX-T33.
  • Zabiegi z wykorzystaniem wypełniaczy (kwas hialuronowy): aby uzupełnić utraconą objętość tkanek miękkich, usunąć głębokie zmarszczki i efekty starzenia się skóry. Zabiegi można też wykorzystać do modelowania twarzy.
  • Zabiegi z wykorzystaniem botoksu – głównie w celu likwidacji zmarszczek dynamicznych, ale także w korekcji uśmiechu (tzw. uśmiech dziąsłowy), modelowaniu linii brwi. Toksyna botulinowa z powodzeniem wykorzystywana jest też w celach leczniczych, np. w zapobieganiu nadpotliwości czy leczeniu bruksizmu.

Co zyskujesz przychodząc do nas?

  • fachową, lekarską konsultację w oparciu o nasze doświadczenie i Twoje oczekiwania
  • optymalny plan leczenia poprzez połączenie wiedzy z zakresu stomatologii i medycyny estetycznej
  • dostęp do lekarzy, którzy dysponują szeroki doświadczeniem na temat budowy twarzy oraz w zakresie stosowania różnego rodzaju procedur medycznych

Nasz ekspert medycyny estetycznej

Magdalena Kerner, dentysta warszawa, stomatolog warszawa

Lek. stom. Magdalena Kerner
Ekspert w zakresie: stomatologia zachowawcza, stomatologia estetyczna (Enamel, ICON, wybielanie), medycyna estetyczna

Ukończyła studia na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie, a następnie odbyła staż podyplomowy w Centralnej Wojskowej Przychodni Lekarskiej CePeLek w Warszawie. Już w trakcie trwania studiów interesowała się światowymi trendami w odbudowie estetycznej zębów przednich. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach, kursach i konferencjach dotyczących głównie stomatologii zachowawczej oraz stomatologii i medycyny estetycznej. W swojej codziennej pracy najczęściej wykonuje zabiegi z użyciem materiałów wysoko estetycznych tj. Enamel, ICON, wybielanie zębów BEYOND oraz kwasu hialuronowego i botoxu.