Protetyka

Protetyka w Luxdentic obejmuje zabiegi, dzięki którym odbudowujemy zniszczone, utracone lub uszkodzone zęby. Naszym głównym celem jest odbudowa naturalnego wyglądu Waszych zębów, przywrócenie ich funkcji oraz poprawa ich estetyki.

Aby efekty naszej pracy były w pełni satysfakcjonujące, korzystamy z najnowszych na rynku technologii wykonywania prac protetycznych, w oparciu o cyfrową technikę skanowania 3D firmy Sirona.

Dzięki użyciu skanera, uzyskujemy cyfrowy, trójwymiarowy obraz Twoich zębów. Następnie projektujemy nowy kształt zęba lub zębów, które dzięki technice komputerowej są wykonane wyjątkowo precyzyjnie. Kształt zęba powstaje w oparciu o wiedzę lekarza i Twoje sugestie, co gwarantuje satysfakcję z zabiegu.

a

protetyka warszawa, korony porcelanowe

Co wykonujemy w technologii CEREC?

Co wykonujemy w technologii CEREC?

Korony porcelanowe i mosty

Licówki porcelanowe

Inlay, Onlay

Protezy zębowe

Korony i protezy na implantach

Zęby po leczeniu kanałowym

Podstawowa zaleta odbudowy zęba w technologii CEREC to ta, że nie stosujemy tutaj podbudowy metalowej (tzw. korony na metalu) oraz wysoka estetyka materiału E-max. Korony wykonane w technologii CEREC to także gwarancja niezwykłej trwałości i ekspresowego terminu realizacji pracy.

1489538947237

Skanujemy

1487671958143

Projektujemy

1489528350539

Wykonujemy

korony, licówki CEREC

Oddajemy

protetyka warszawa, protetyk warszawa, cyfrowa protetyka, protetyka CEREC

Skanujemy

skaner wewnątrzustny

Projektujemy

1489528350539

Wykonujemy

korony, licówki CEREC

Oddajemy

Dlaczego protetyka cyfrowa?

Dlaczego protetyka cyfrowa?

Protetyka cyfrowa to nowoczesna technologia, dzięki której uzyskujemy precyzyjny obraz Twoich zębów. Zęby skanowane są kamerą wewnątrzustną, a obraz przekazywany jest do komputera w formacie 3D.

Główną zaletą pracy w technologii cyfrowej jest dokładność odtworzenia anatomicznego kształtu korony zęba, zwłaszcza w trudno dostępnych miejscach. To również duża oszczędność czasu Pacjenta, ponieważ możliwe jest wykonanie korony, licówki czy mostu nawet w 1 dzień, a średni czas wykonania odbudowy zęba w oparciu o skanowanie 3D to około 1-3 dni, w zależności od rodzaju wykonywanej pracy oraz od uwarunkowań medycznych Pacjenta.

Dzięki protetyce cyfrowej możliwe jest precyzyjne wykonanie wszystkich rodzajów rekonstrukcji zęba: koron, licówek, mostów protetycznych czy korony lub protezy na implantach.

Protetyka w Luxdentic to także uzupełnienia protetyczne oparte na implantach. W leczeniu implantologicznym mamy już ponad 10-letnie doświadczenie. Stosujemy implanty najbardziej renomowanych firm na świecie – szwajcarskiej firmy Straumann oraz Neodent, dzięki którym możemy zaoferować naszym Pacjentom dożywotnią gwarancję na wszczepione implanty.

Nasi eksperci

Nasi eksperci

Lek. stom. Dariusz Ćwik
Ekspert w zakresie: protetyka, implantoprotetyka

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Stale poszerza swoją wiedzę, biorąc czynny udział w licznych szkoleniach i konferencjach stomatologicznych rozwijających przede wszystkim umiejętności praktyczne. Szczególnie interesuje się nowoczesnym leczeniem protetycznym. W Luxdentic zajmuje się protetyką stałą (korony, mosty protetyczne, licówki), ruchomą (protezy szkieletowe i osiadające), implantoprotetyką (korony i protezy na implantach), jak również leczeniem bruksizmu (zgrzytanie zębami). Swoim Pacjentom zapewnia najwyższą jakość usług oraz indywidualne podejście. Prywatnie wielbiciel aktywnego wypoczynku, w tym piłki nożnej. Wolny czas spędza podróżując po ciekawych zakątkach Polski i świata.

protetyka, protetyka cyfrowa, korony warszawa

Lek. stom. Julian Syvak
Ekspert w zakresie: protetyka, implantoprotetyka, stomatologia estetyczna

Absolwent kierunku lekarsko-dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W swojej pracy w Luxdentic skupia się głównie na cyfrowej protetyce stomatologicznej z wykorzystaniem skanera wewnątrzustnego oraz planuje odbudowy protetyczne w systemie CEREC. Wykonuje także rekonstrukcje uśmiechu z zakresu stomatologii estetycznej. Podczas pracy korzysta z najnowszych technik leczenia, które zwiększają satysfakcję Pacjentów. Zadowolenie Pacjentów motywuje go do ciągłego doskonalenia umiejętności poprzez kursy i szkolenia, zarówno w kraju, jak i za granicą.