Pierwsza wizyta - Stomatologia Warszawa - Luxdentic Praga Płd i Ursynów

Pierwsza wizyta

Pierwsza wizyta w gabinecie stomatologicznym Pacjent zawsze zaczyna od szczegółowego badania. Stomatolog ocenia stan zdrowia jamy ustnej – zębów oraz dziąseł. Na podstawie zdjęcia RTG (pantomogram) oraz wypełnionego przez Pacjenta wywiadu lekarskiego, przygotowuje kompleksowy plan leczenia.

Aby przystąpić do przeglądu, lekarz wykonuje zdjęcie panoramiczne jamy ustnej Pacjenta. Takie zdjęcie wszystkich zębów oraz kości, czyli pantomogram, pozwala nam na wykrycie problemu, który jest niewidoczny przy zwykłym badaniu wewnątrzustnym. Takie postępowania gwarantuje Pacjentowi bezpieczeństwo w trakcie leczenia w naszej klinice.

Zdjęcie RTG wykonujemy na miejscu w klinice, podczas przeglądu stomatologicznego. Dzięki temu zyskujemy wiedzę na temat wcześniej wykonanych zabiegach, starych wypełnieniach [plombach] i ich szczelności, stanie uzupełnień protetycznych [koron, mostów], stanie kości, korzeni/kanałów zębowych, stawów.

pierwsza wizyta,przegląd stomatologiczny

Ważną częścią przeglądu stomatologicznego jest badanie jamy ustnej Pacjenta za pomocą kamery wewnątrzustnej. Dzięki temu urządzeniu, na monitorze zamontowanym nad głową Pacjenta, możemy pokazać i szczegółowo wytłumaczyć, jak wygląda stan jego zębów i przyzębia oraz co konkretnie wymaga leczenia.

Co zyskujesz przychodząc do nas?

  1. kompleksowe, pełne badanie stomatologiczne zębów, jamy ustniej i przyzębia
  2. zdjęcie pantomograficzne, które możemy wykonać na miejscu w klinice, a które pozwoli nam w pełni ocenić stan kości, kanałów zębowych, szczelności istniejących wypełnień czy odbudowy protetyczne
  3. plan leczenia obejmujący wszystkich, niezbędnych w planowanym procesie leczenia specjalistów i zabiegi dentystyczne
  4. wyjątkową ofertę przygotowaną dla Pacjentów rozpoczynających leczenie w Luxdentic

Nasi eksperci

Magdalena Kerner, dentysta warszawa, stomatolog warszawa

Lek. stom. Magdalena Kerner
Ekspert w zakresie: stomatologia zachowawcza, estetyczna, dziecięca

Ukończyła studia na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie, a następnie odbyła staż podyplomowy w Centralnej Wojskowej Przychodni Lekarskiej CePeLek w Warszawie. Już w trakcie trwania studiów interesowała się światowymi trendami w odbudowie estetycznej zębów przednich.  W trakcie studiów członkini Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach, kursach i konferencjach dotyczących głównie stoamtologii zachowawczej i estetycznej.

Lek. stom. Justyna Felcyn
Ekspert w zakresie: stomatologia zachowawcza, estetyczna, dziecięca, endodoncja mikroskopowa

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.  Regularnie uczestniczy w kursach i szkoleniach, doskonaląc swoje umiejętności, w szczególności w zakresie endodoncji, endo-protetyki, pracy w mikroskopie oraz wypełniania kanałów na zimno i ciepło. Zajmuje się leczeniem zachowawczym dorosłych i dzieci, ma świetnie podejście małych Pacjentów, którzy bardzo lubią Panią Doktor. Interesuje się także  profilaktyką, stomatologią estetyczną, w szczególności odbudową za pomocą Enamelu oraz preparatu ICON. Przyjmuje pacjentów anglojęzycznych.